4e afd. 6 mei 1981 VOORBEREIDING HERZIENING 3ESTEMMINGSPLANNEN 53 Heemstede, 22 april 1981. Aan de raad, Bij uw besluït van 30 mei 1980, nr. 64 heeft u de herziening van de be- stemmingsplannen in voorbereiding verklaard voor de volgende terreinen: a. een gedeelte van de terreinen, gelegen ten westen van de spoorlijn, ter noorden van de Zandvoortselaan; b. de terreinen ten noorden van de Glipper Zandvaart, welke zich, van de Ringvaart af, in een strook van plm. 110 meter breedte uitstrekken tus- sen de Glipper Zandvaart en de zuidwestelijke grens van het plan Glipl c. de terreinen ter weerszijden van de Prinsenlaan, voorzover gelegen in het nog van kracht zijnde bestemmingsplan nr. 54; d. de terreinen ten noorden van de Kerklaan, ten oosten van de Burg. van Lennepweg, ten zuiden van de Koediefslaan en ten westen van de Blekers- vaartweg e. de terreinen, waarvoor van kracht is het bestemmingsplan "Plan Glip II' vastgesteld bij uw besluit van 26 maart 1964, nr. 43. De termijn van de werking van uw voorbereidingsbesluit eindigt op 30 mei 1981. De onder a. genoemde terreinen zijn bij uw besluit van 29 januari j. nr. 5 opgenomen in een voorbereidingsbesluit voor het gehele gebied ten wf ten van de spoorlijn, ten noorden van de Zandvoortselaan. Met uitzondering van deze terreinen is voor de overige gebieden een nieuw voorbereidingsbesluit nodig, omdat voor die gebieden nog geen ontwerp van een herziening ter inzage kon worden gelegd. Een kaart, waarop de gebieden, waarop dit voorstel betrekking heeft, zijn aangeduid, ligt voor u ter inzage. Een ontwerp-besluit bieden wij u hierbij ter vaststelling aan. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch. -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 11