4e afd. 5 mei 1981 53 opslag-, stort- of bergplaatsenbehoudens voorzover êén en ander noodzakelijk is: - in verband met het beheer gericht op de instandhouding van de landschappelijke of natuurwetenschappelijke waarden van de gron- den, of in verband met de uitoefening van het bosbedrijf en éên en ander bovendien niet betreft afgedankte of aan hun oorsprorike- lijk gebruik onttrokken voorwerpen, stoffen ofprodukten; of - voor de uitoefening van het agrarisch bedrijf, indien en voorzover deze uitoefening reeds plaats vond op het tijdstip van inwerking- treding van dit besluit en één en ander bovendien betreft niet-af- gedankte landbouwvruchten en produkten; 2. binnen de erven van bedrijfsgebouwen en woningen: het opslaan of deponeren buiten de gebouwen van êén of meer aan hun gebruik onttrokken machines, voer- of vaartuigen, alsmede het opslac van gerede of onklare machines, voer- of vaartuigen, dan wel het aar leggen of inrichten van opslagplaatsen daarvoor; d. het aanleggen of inrichten van sport-, wedstrijd- of speelterreinen, be nen, kampeer- of caravanterreinen, dagcampings, lig- of speelweiden, zw gelegenheden en baad- of speelvijvers; e. het aanbrengen van ondergrondse of bovengrondse leidingen, constructies installaties of apparatuur, met uitzondering van erfscheidingen met eer maximale hoogte van 75 cm; onder leidingen, constructies, installaties of apparatuur worden mede begrepen recreatieve voorzieningen met uitzor dering van eenvoudige voorzieningen als een bank, afvalbak of wegwijzer onder leidingen, constructies, installaties en apparatuur worden niet begrepen voorzieningen, die noodzakelijk zijn voor of verband houden me het beheer, gericht op de instandhouding van de landschappel'*ijke of na- tuurwetenschappelijke waarde van de gronden, of noodzakelijk zijn voor of verband houden met de uitoefening van het bosbedrijf, dan wel de uit oefening van het agrarisch bedrijf, indien en voorzover deze uitoefenin reeds plaats vond op het tijdstip van inwerkingtreding van dit besluit; f. werken of werkzaamheden ten behoeve van of verband houdend met de opric ting of plaatsing van - al dan niet aan hun bestemming onttrokken - voe of vaartuigen, arken, caravans en livingvans voorzover deze niet als bouwwerken zijn aan te merken, als ook tenten; g. het aanleggen of inrichten van havens of centra voor de watersport en hi -3

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 13