4. een klokpomp, per uur welke rechten worden verhoogd met die bedoeld onder A 2 van dit artikel Artikel 4. Sij de toepassing van de tarieven worden gedeelten van een halfuur, van een uur en van een etmaal, gerekend voor respektievelijk een halfuur, een uur en een etmaal. Artikel 5. Bijlevering materialpn. Indien de dienstverlening gepaard gaat met de levering en/of verwerking van materialen wordt daarvoor per bijgeleverde en/of verwerkte eenheid de werkelijke magazijnprijs verhoogd inet 15% wegens opslag- en administratie- kosten geheven. Artikel 6. Overdracht bevoeqdheden. 1. Burgemeester en wethouders kunnen één of meer gemeenteambtenaren aan- wijzen, die in hun plaats treden met betrekking tot de úitvoering van emge wettelijke bepaling betreffende de heffing en invordering vanhet rûcht bedoeld in deze verordening. 2. De verplichtingen als bedoeld in de artikelen 47, 50 en 51 van de Alge- mene Wet inzake rijksbelastingen jegens burgemeester en wethouders gel-' den mede jegens de door burgemeester en wethouders aangewezen ambtenaren der gemeentelijke belastingen. 3. Burgemeester en wethouders of de door deze aangewezen ambtenaren zijn bevoegd tot het verlenen van afschrijving van het verschuldigde recht. Artikel 7. W1jze van heffinq en betalina. 1. Het recht wordt geheven bij wege van een schriftelijke kennisgeving, nota of andere schriftuur, waarin het verschuldigde bedrag wordt ver- meld. 2. Burgemeester en wethouders stellen de modellen van de in dit artikel bedoelde bescheiden vast. 3. Het recht wordt verschuldigd en moet worden betaald op het tijdstip, waarop de te verlenen dienst wordt aangevraagd. -6- 2e afd- 6 nei 1981 5g

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 42