2e afd. 6 mei 1931 63 B. Voorstenen met betrekking tot de projekten. Gelet op de gewijzigde financiële situatie hebben wij ons afge- vraagd of het aanbeveling verdient orn de grenzen die gehanteerd worden om te bepalen of een projekt in de prioriteitenstelling betrokken moet worden te wijzigen. Hierbij zijn wij tot de cor,- clusie gekornen, dat de volgende grenzen gehanteerd zouden rnoe- ten worden: - voor investeringen f 20.000,— - voor gewone dienst projekten: De commissie voor financiën en beleidsplanning kan hiermee inster.1- men. In ons verzoek aan u om zich te beraden over de projekten, zijn wij hierop reeds vooruitgelopen. Alvorens in te gaan op de projekten voor lijst I en II, willen wij eerst een korte beschouwing wijden aan die projekten waarvoor in het dekkingsplan 1981-1986 ruimte werd gecreëerd. Wij zullen u daarbij voorstellen een aantal van deze projekten op lijst II te plaatsen. tnkele andere projekten kunnen opnieuw in de prioriteitstelling betrokken worden. Als criterium hebben wij daarom gehanteerd het feit of inmiddels een aanvang met de voorbereiding voor de rcalisering van het betreffende projekt gemaakt is dan wel of redelijkerwijs nog dit jaar hiennee begonnen zal worden. Multifunktioneel sportcomplex. üp dit moinent vindt de inspraak plaats in het kader van het opstel- len van net programina van uitgangspunten. Indien alles volgens plan verloopt, zal u op 6 mei a.s. gevraagd worden een aanvullend voor- bereidingskrediet beschikbaar te stellen, waarria de architekt tot uitwerking van het plan over kan gaan. Voorshands hebben wij de lasten voor een sporthal en een renovatie van het zwembadcomplex in lijst II gehandhaafd. Tezamen r.iet de in de begroting opgenomen lasten voor het zwembad etc., noeten deze voldoende zijn om de lasten van het multifunktioneel sportcomplex te dekken. Voor het niinimum-pakket welzijn is een deel in uw vergadering van december 1980 bestemd. Aanvragen voor de nog niet bestemde gedeel- ten worden binnen afzienbare tijd verwacht, zodat dit projekt dan gerealiseerd kan worden. De uitbreiding van aktiviteiten voor bejaardenwerk had ten doel sub- sidies te kunnen verstrekken aan instellingen die te kennen hebben gegeven met financiële problemen te kampen. Met de besluitvorming die plaatsvond m.b.t. de halve formatieplaats van de diaconie van de hervormde gemeente is naar onze mening uitvoering aan dit pro- jekt gegeven. Een voorstel om een krediet te verlenen voor de uitbreiding van de riolering etc. bij de Cruquiushaven, is in voorbereiding. Wij hopen dit binnenkort aan u voor te kunnen leggen. bij éénmalige uitgaven bij jaarlijks terugkerende uitgaven 10.000 f 5.000 - 5 -

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 57