2e afd. 6 mei 1981 63 Gelet op de voorbereidingen die getroffen worden met betrekking tot het projekt medische begeleiding van personeel, dient dit projekt niet opnieuw bij de afweging betrokken te worden. Wij hebben het om die reden op lijst II geplaatst. Het projekt fietspad Ritzenia Boskade is in voorbereiding en kan dus op lijst II geplaatst worden. Naar het zich thans laat aanzien, zal het fietspad door rijkswaterstaat op rijkskostcn gerealiseerd kun- nen worden, daarorn worden de kosten voorshands pro nemorie geraamd. Het de voorbereiding voor de maatregelen ter beveiliging van de schoolgaande jeugd, hetgeen opgenomen is in het dekkingsplan voor 1982, is nog geen aanvang genaakt. Dit projekt kan dus nog zinvol bij de prioriteitstel1ing betrokken worden. Wij stellen dan ook voor dt projekt op lijst I te plaatsen. De voorbereiding voor de tijdelijke voorziening voor de veiligheid van het fietsverkeer van de Glippcr Dreef is begonnen. Een priori- teitstelling lijkt om die reden niet nodig. Het projekt kari daarom op lijst II geplaatst worden, voorshands als memoriepost. De voorbereidingen voor het creëren van speelvoorzieningen zijn reeds vrij ver gevorderd. Het projekt kan daarom op lijst II geplaatst worden. De uitbreiding van opvang van peuters komt aan de orde tengevolge van de verplaatsing van de peuterspeelzaal de Meerlhorst, terwijl voorts in het kader van de behandeling van de onderscheiden subsidiever- oideningen voor het welzijn enige financiële consequenties aan de orde kunnen zijn. De inspraak terzake deze verordeningen, is onlangs afgerond. Met het opnemen van dit projekt op lijst II worden de nood- zakelijke middelen gcreserveerd. De voorbereiding voor het fietspad ten zuiden van de Prinscnlaan is nog niet begonnen. Dit projekt kan daarom opnieuw in de prioriteit- stelling betrokken worden. Wij steilen voor dit projekt opnieuw od lijst I te plaatsen. F Voor de projekten van groep 4 eri 5 kon geen ruimte in het dekkingsplan gecreeerd worden. Deze projekten dienen daarom opnieuw bij de priori- teitstel1ing betrokken te worden. Een uitzondering kan gemaakt worden' vo°r net projekt "budget milieuvooriichting voor miIieucontroleurs" omdat dit heroverwegingsprojekt reeds in de begroting 1981 opgenomen îs. Het betreft de volgende projekten: - onbruikbaar maken olietanks; - uitbreiding aantal uren logopedie; - aanbrengen geluiddempend materiaal in schoolgebouwen; - aanschaf kleine veegmachine; - kunstzinnige verfraaiing in "Merlenhoven"; reconstructie brug Leidsevaart Geleerdenwijk; - muzikale vrrming kleuters. Wij stellen u voor deze projekten opnieuw op lijst I te plaatsen. - 6 -

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 58