2e afd. 6 mei 1981 63 Bij de behandeling van onze voorstellen met betrekking tot de pro- jekten zijn wij gestuit op de vraag of het aanbeveling verdient pro- jekten op te nemen om maatregelen te kunnen treffen in het kader van het verkeersstructuurplan en de verkeersstudie Zuid-Kennemeriand alsmede plannen met betrekking tot de Heemsteedse Dreef (eventueel groene golf). Uiteindelijk hebben wij besloten thans nog geen pro- jekten aan u voor te leggen. De op te voeren projekten zouden nood- gedwongen te vaag zijn en de financiële consequenties daardoor niet te overzien. Een zinvolie afweging en prioriteitstel1ing1ijkt ons daarom op dit moment niet mogelijk. în beginsel betekent dit dat pas volgend jaar concrete projekten aan u voorgelegd kunnen worden, waar- voor duii op zijn vroegst bij de behandeling van de begroting voor 1983 financiële ruimte gecreëerd kan worden. Gelet op de tnans gevolg- de inspraak-procedure en de verwachtingen die daardoor mcgelijk gewekt worden sluiten wij niet uit dat het noodzakelijk zal blijken op kortere termijn gelden beschikbaar te steîlen. Bij onze voorstellen met be- trekking tot de hierbovengenoemde plannen en studie zullen wij hierop terugkomen. Tot slot merken wij nog op dat wij er naar onze mening onvoldoende 1n geslaagd zijn de projekten van een uitvoeriger omschrijving dan wel toelichting te voorzien, zoals in het voorneraen îag. Wij hopen dat het voîgend jaar mogelijk zaî bîijken aan dit voornemen te voî- doen.

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 59