In 1979 door B W in meerderheid opgevoerd. In meerderheid geen overwegende bezwaren cn het projekt thans weer op te voeren. Daar waar de vrijheid bestaat al of niet tot in- voering van het projekt over te gaan en de financiële consequenties bij de invoering te overzien zijn wordt voorgesteld het projekt op te voeren. Het gaat in dit geval om een éénmalig projekt te weten de kosten van invoering van de personeelsbeoordeling. De kosten zullen gemaakt moeten worden voor het verzorgen van een cursus en eventueel enige begeleiding. Onlangs zijn enkele interne wijzigingen gereali- seerd. Bij ons voorstel om het benodigde krediet te verlenen kondigden wij reeds aan dat aan een uitbreiding van het raadhuis op langere termijn niet te ontkomen zal zijn. Teneinde tijdig met de voorbereiding te kunnen beginnen achten wij het gewenst dit projekt thans bij de prioriteit- stelling te betrekken. De akoestiek in de schietkelder van het politie- bureau is zodanig dat de door de Rijks Genees- kundige Dienst gestelde normen wat betreft na- galmtijd en geluidsniveau ruin overtroffen worden. Wij achten het gewenst aan de geadviseerde niveaus te voldoen. Teneinde het gebruik van het cultureel centrum te bevorderen is het gewenst een aantal voor- zieningen voor gehandicapten te treffen. Gedacht wordt hierbij aan de aanpassing van een toilet en de aanleg van een ringleiding. Hierbij wordt in elk geval de begane grond toegankelijk gemaakt. Over voorzieningen voor de toegar.kelijkheid van de bovenverdieping vindt thans nog overleg plaats. De thans gebruikte systenen zijn verouderd dan wel ontoereikend om een optimale infonr.atievoor- ziening te waarborgen. Dit is nodig voor een goede bedrijfsvoering. Binnen afzienbara tijd zullen middelen beschikbaar moeten zijn. De cryptofoons dienen om het afluisteren van de politiezender voor o.a. criminelen onmogelijk te maken, waardoor de pakkans aanzienlijk wordt ver- groot. Voorshands wordt uitgegaan van plaatsing van deze apparatuur in de meldkamer alsmede de beide surveillance-auto's. B. en W./ Raadsfraktie Commentaar/toelichting B. en W. CDA B W B W B W B W B W/VVD B W

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 61