B. en W/ Raadsfraktie Commentaar/toelichting B. en W. B W B W De grote veegmachine is ongeschikt om in woon- erven en andere smalle wegen zoals fietspaden e.d. te funktioneren. Om toch een efficiënte wijze van straatreiniging te verkrijgen is de aanschaf gewenst. Om in het rioolstelsel voorkomende niveauver- schillen te overbruggen, zijn een viertal ge- malen in gebruik. Het gevaar bestaat dat bij storing rioolwater in het openbaar water terecht- komt. De huidige visueie controle geeft onvol- doende beveiliging omdat die hooguit enkele ma- len per dag uitgevoerd kan worden. VVD/B W VVD/B W VVD/B W VVD/B W Vorig jaar ook opgevoerd. Vorig jaar ook opgevoerd. Het lijkt ons gewenst om in aansluiting op de re- konstruktie van de Raadhuisstraat te'zijner tijd de rekonstruktie van deze beide weggedeelten inkl. riolering, ter hand te nemen. De technische toestand van riolering en wegdek is vergelijkbaar met die van Raadhuisstraat en Binnen- weg, zodat de noodzaak vanuit dit oogpunt in gelijke mate aanwezig is. Idem. CDA VVD/CDA/B W B W Het bedoelde onderzoek is inmiddels aangevangen. Opneming van het projekt is daarom niet noodzakelijk.| De uitvoering van dit bestemmingsplan geschiedt niet door de gemeente, zodat het wenselijk is dit projekt op te voeren. Behoort tot de twintig projekten die vorig jaar de hoogste prioriteit toegekend kregen. Om te voorkomen dat te grote hiaten ontstaan in de kaarten die dienen als basismateriaaldienen omstree 1936 nieuwe luchtkarteringskaarten vervaardigd te worden. Van die gelegenheid zal gebruik worden gemaak om kaarten te vervaardigen schaal 1:500 in plaats var, de huidige kaarten schaal 1:1000, waardoor zij beter bruikbaar zijn. - 11 -

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 63