13. en W./ Kaadsfraktle CDA B S W VVD/PH/B W B W B W Conimentaar/toelichting B. en W. Verwezen wordt naar een oplossing, zoals die in de geineente Bloernendaal gekozen is. Door het toe- staan van reclame bij de borden kunnen de kosten beperkt worden. Wel nioet rekening worden gehou- den met het creëren van parkeervoorzieningen. Het projekt is vorig jaar ook opgevoerd, zij het in wat andere vorm. In verband met de aanleg van een parkeertérrein door de Ned. Spoorwegen ten noorden van de Zand- voortselaan dient wellicht het kruispunt gerecon- strueerd te worden. De realisering zal gekoppeld worden aan de hiervoor genoernde aanleg. Dit projekt behoort bij de twintig projekten waar- aan vorig jaar de hoogste prioriteit werd toege- kend. Behoort tot de projekten waarvoor in het dekkings- plan ruimte is gecreëerd. Idem. WD Hoewel wij sympathie hebben voor het projekt menen wij dat het niet efficiënt is hiervoor thans ran- kracht vrij te maken. Dit mede gelet op de diskus- sie in het kader van het verkeersstructuurplan. Tegen het opvoeren van konkrete projekten hebben wij geen bezwaar. PM Ons staat niet direct voor ogen welke maatregelen op de betrekkelijk smalle Kerklaan genomen zouden kunnen worden. Overigens bestaat tegen opvoering van het projekt geen bezwaar, gelet op het'feit dat waarschijnlijk binnen afzienbare tijd de Kerklaan als busroute gebruikt zal gaan worden. VVD/PH/B W Behoort tot de projekten waaraan vorig jaar de hoogste prioriteit werd toegekend. Wij merken hier- bij nog op dat thans een personeelslid dat niet in staat is zijn eigen funktie waar te nemen, ingezet is om voorbereidingen voor de realisering van dit projekt te treffen. WD In beginsel akkoord. Gelet op praktische overwe- gingen heeft het geen zin dit projekt op te voe- ren. - 13 -

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 65