PH/B W PH B W CDA/B W B W CDA B W Van de zijde van.de kleuterscholen en de lagere scholen en de conmn'ssie voor de culturele vor- ming van de schooljeugd wordt de behoefte ge- voeld de kleuterscholen te betrekken bij cultu- rele en maatschappelijke aktiviteiten, nede ge- zien de op gang zijnde integratie van kleuter- school en lagere schoolEen concept-prograraiaa voor het schooljaar 1981-1982 is gereed. Verwe- zen wordt naar het in naart 1982 verschenen evaluatieverslag omtrent de werkzaamheden in de vergadering van de commissie voor onderwijs en vorming van december 1980. Akkoord, is vorig jaar ook opgevoerd. Onlangs is vast komen te staan dat niet verwacht mag worden dat de Dienst Monumentenzorg een subsidie in de restauratiekosten zal verlenen. Dit betekent dat ook geen verfijningsuitkering verwacht rnag worden. Het lijkt ons juist dat de daardoor voor de gemeente te ontstane hogere lasten in de prioriteitstelling betrokken worden. Wij stellen u daartoe voor dit projekt op te voeren. Vorig jaar ook opgevoerd. Verwezen wordt naar het concept-wenselijkheids- plan waarin wordt uitgegaan van een aanstel-' ling ingaande 1983. VJij stellen voor dit projekt niet op te voeren gelet op hetgeen bij de inleiding van dit hoofdstuk over dit projekt is vermeld. In de studie ter uitvoering van de beleidsinten- tie 43 inzake de wijze waarop het bureau sociale zaken een bijdrage kan leveren aan het nieuwe welzijnsbeleid, wordt aandacht geschonken.ïan het uitvoeren van bijstands-maatschappelijk werk. Indien hiervoor wordt gekozen, betekent dit dat uitbreiding van de personeelsformatie plaats moet vinden. Teneinde voor deze nieuvie taak de benodigde ruimte te creëren is het gewenst dit projekt op te voeren. Voorshands kan worden volstaan met een formatieplaats. Ûp teraijn voorzien wij een uitbrei- ding tot lj formatieplaats. - 17 - B. en W./ Kaadsfraktie CoriiinGiitaar/toe 11 chting B. en W.

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 69