B. en W./ Raadsfraktie Commentaar/toelichting B. en 1.'. PH De fraktie geeft de volgende toelichting: "Wij achten het gewenst een nu nog onbenoemd pro- jekt welzijn op te voeren, waarmee de raad zich de mogelijkheid kan verwerven om na het gereedkcmen van het concept-wenselijkheidsplan 1982-1986 niet pas vanaf het jaar 1983 te komen tot een verdere daadwerkelijke uitvoering van het welzijnsbeleic.". Hieronder treft u een aantal voorstellen aan om projekten in het kader van het welzijn op te voe- ren. Wij zijn van mening dat het gewenst is dat u zich als raad bij de prioriteitstelling uit- spreekt over de projekten waaraan u de prioriteit- wilt toekennen boven het creëren van een onbenoemd projekt. Wij stellen u daarom voor dit projekt niet op te voeren. B u Verwezen wordt naar het concept-wenselijkheidsplan. B w Verwezen wordt naar het concept-vfônselijkheidsplan. 6 W 'Verwezen wordt naar het concept-wenselijkheidsplan. VVD/B W Verwezen wordt naar het concept-wenselijkheidsolan. De VVD-fraktie r.ierkt hierbij nog op: "Overigens zijn wij van mening naar aanleiding van de informatie gegeven door jongeren uit de Glip, dat, wanneer de plannen voor de besteding van de opbrengst van de l-leerlhorst ten behoave van wel- zijnsvoorzieningen nader worden uitgewerkt, aan accommodatie voor dezn jongeren hoge prioriteit moet worden gegeven". Naar aanleiding van deze opnerking wijzen wij erop dat kennelijk bedoeld wordt een accormodatie te cre- ëren. Wij zijn van mening dat hiervoor een apart projekt opgevoerd zou moeten worden. Verwezen wordt naar het concept-wenselijkheidsplan. Bij de samenstelling van subsidieverordening sociaal- cultureel werk is de vraag gerezen of de eemeente de prer.iie ziektekosten van de sociaal-culturele în- stellingen moet subsidiëren. Bij de behandeling van die verordening zal hierover een uitspraak gedaan noeten rvorden. Voorgesteld wordt dit projekt op te voeren teneinde de financiële ruimte hiervoor te creëren. B W B W - 19 -

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 71