02.0.270 VoTgnummer Conmentaar 02,0,Cl52 Ten aanzien van de opmerking over de doelmatige indeling van portefeuilles en de afstemming van de comrnissiestruc- tuur daarop delen wij u rnede, dat wij voornemens zijn materiaal en inforraatie te verstrekken, die het mogelijk moe- ten maken om, bij de onderhandelingen voor de samenstelling van een nieuw college na de verkiezingen, de ge-stelde doelen te realiseren. In aansluiting op hetgeen door de werk- groep is gesteld wijzen wij er op dat, gelet op landelijke geraiddelden, de per- sonele bezetting van de secretarie in een achterstandssituatie verkeert. Wij willen benadrukken dat het hier gaat orn de be- nodigde capaciteit voor de uitvoering van het bestaande takenpakket. Wij sluiter, niet uit dat een verdergaande uitbreiding nodin zal blijken. Het project betekent dat, indien hieraan een hoge prioriteit wordt toegekend, in het dekkingsplan voorlopig ruimte zal wor- den gereserveerd. Te zijner tijd zullen de voorstellen op de gebruikelijke wijze aan u voorge.l egd worden, zodat zij dan op hur, eigen merites bekeken kunnen worden. In hoofdstuk B, voorstellen met betrekking tot de projecten, hebben wij het advies van de werkgroep reeds verwerkt. Wij kunnen op dit moment niet volledig over- zien wat de gevolgen zullen zijn bij op- volging van het advies van de werkgroep. Om die reden hebben wij behoefte aan een nader onderzoek. Dit onderzoek dient voor 1 juli 1981 afgerond te zijn, opdat even- tueel bij de samenstel1ing van de begroting 1982 met de resultaten hiêrvan rekem'ng kan worden gehouden. Wij stellen daarom voor de beperking van ad- vertentiekosten op te nemen onder de in te stellen onderzoeken. In meerderheid kunnen wij ons met de aar.be- veling van de werkgroep verenigen om de kcst- prijs voor fotocopieën vast te stellen cp f 0,25 per copie. Eén lid betwijfelt of deze prijs redelijk is, gelet op de derden waar het hier cm gaat. 2.0.111_ jp meerderheid kunnen wij met het voorstel van de werkgroep instemmen. 02.0.140 02.0.210 02.0.021 - 25 -

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 77