4e afd. 6 mei 1981 AANSCHAFFING MEUBILAIR EN HET TREFFEN VAN VOORZIENINGEN T.B.V. DE PRINSES BEATRIXSCHOOL 52 Heemstede, 22 april 1981. Aan de raad, Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Onderwijs te Heemstede heeft u bij brief van 14 januari j.l. medewerking gevraagd om op grond van artikel 72 van de Lager-onderwijswet 1920 ten behoeve van de Prinses Beatrixschool de nodige gelden te mogen ontvangen voor de aanschaffing van meubilair voor de inrichting van de klaslokalen en voor de inrichting van het handenarbeidlokaal en voorts voor het vocht- en condensvrij maken van de voorrnalige stookkelder en de inrichting hiervan als magazijnruimte De aanschaffing van meubilair voor de klaslokalen betreft de vervanging van de leerlingensets, de klassebureau's en de opbergkastenalsmede ande klein meubilair. Het thans aanwezige meubilair is 15 jaar of ouder (het i grotendeels in 1960 aangeschaft) en verkeert in dermate slechte staat dat integrale vervanging ervan noodzakelijk kan worden geacht. Wat betreft de gevraagde medewerking voor de inrichting van de handenar- beidruimte, merken wij op dat u bij besiuit van 26 oktober 1978, nr. 127, medewerking hebt verleend voor dit doelMeubilair etc. voor de handenar- beidruimte is thans in voldoende mate aanwezig en verkeert in goede staat. V°or zoveel dit onderdeel betreft, zou inwilliging van de aanvraag de nor- male eisen overschrijden. In verband met de in de nabije toekomst te ver- wachten dalmg van het aantal leerlingen zal over enige tijd voidoende rui te ™or leermiddelenberging beschikbaar zijn. Het is dan ook naar ons oor- deel niet nodig daarvoor thans de voormalige stookkelder in te richten. Als deze bestemming vervalt, is het evenmin nodig deze keider vocht- en co densvrij te maken. Ook voor wat deze onderdelen betreft, zou inwilliging van de aanvraag naar onze mening de normale eisen overschrijden. Wij stellen u derhalve voor de gevraagde medewerking te verlenen voor de aanschaffing van meubilair voor de inrichting van de klaslokalen en voor he overige de gevraagde medewerking te weigeren. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 9