4e afd. 4 juni 1981 66 aangeboden aan door ons college als rechthebbenden aangewezen gegadig- den, voor de premiewoningen B wordt teruggebracht tot één maand, res- pektievelijk 2J maand; de ternn'jn van vijf jaren gedurende welke de verkrijger van een pre- miewoning deze woning zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van ons college niet mag vervreemden etc., uitsluitend zal geldenvoor de verkrijger van een premiekoopwoning A; - aan de kopers van premiekoopwoningen B geen beperkende bepalingen zul- len worden gesteld ten aanzien van koop en verkoop (wel zal aan kandi- daat-kopers die door de gemeente worden voorgesteid, de voorkeur worden gegeven); in artikel 16 een fasering van de bouw wordt opgenomen in die zin dat met de bouw van 40 premiewoningen wordt begonnen voordat met de bouw van de vrije-sektorwoningen wordt aangevangen, dan wel tegelijk metde b°uw van deze woningen, terwijl de bouw van de overige woningen naar de huidige inzichten zal plaatsvinden in een tempo van circa 50 stuks per jaar, alle woningen zullen ten laatste voltooid zijn 12 jaren nadat met de woningbouw is gestart. Gelet op de veranderde situatie op de huizenmarkt, menen wij dat het ver- antwoord is aan deze wijzigingen mee te werken. Een nieuwe exploitatie-overeenkomst doen wij u hierbij in ontwerp toekomen. De in artikel 4 genoemde bijdragen van Amfas zijn uiteraard aangepast aan de nieuwe planopzet. Wij stellen u voor tot het aangaan van een overeenkomst conform het nieuwe ontwerp te besluiten. Wij hopen u binnenkort een voorstel te kunnen doen inzake het verlenen van financiële medewerking aan de bouw van de 120 woningwetwoningen, welke zul- len worden gesticht in opdracht van de woningbouwvereniging "De Haemstede". Tenslotte merken wij nog op dat voor het noordelijke plangebied van "Mer- lenhoven" binrienkort de procedure ex artikel 19 van de Wet op de Ruimtelij- ke Ordening en artikei 50, lid 8, van de Woningwet zal worden gestart. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch. -2-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 16