4e afd. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 19 mei j.l.; BESLUIT voor de gemeente met de besloten vennootschap A.V.G. Bouw B.V., gevestigd te Rotterdam, hierna genoemd Amfas, de volgende overeenkomst aan te gaan met betrekking tot het in bouwex- ploitatie brengen van gronden gelegen tussen de Glipper Dreef, de Van Merlenvaart, de Ringvaart en de Dr. Schaepmanlaan. Artikel 1. De overeenkomst is aangegaan onder de volgende voorwaarden: a. voor de bouw van de volgende woningen zullen door gedeputeerde staten van Noord-Holland verklaringen van geen bezwaar ex artikel 19 W.R.O. en 50, lid 8, van de Woningwet worden afgegeven: 1. 120 woningwetwoningen; 2. 224 premiekoopwoningen; 3. 201 koopwoningen in de vrije sektor; b. het ministerie van Volkshuisvesting en Ruimteiijke Ordening zal ter berekening van de stichtingskosten, gebaseerd op prijspei1 1-1-1980, van de premiekoopwoningen B tenminste f 12.000,- buiten beschouwing laten in verband met de hoge grondkosten; c. gedeputeerde staten van Noord-Holland zullen een eventueel vereiste ontgrondingsvergunning verlenen voor de in het plan opgenomen water- lopen; d. met de door burgemeester en wethouders aan te wijzen woningbouw-corpo- ratie zal overeenstemming worden bereikt over de bouw van 120 woning- wetwoningen, waarbij ervan wordt uitgegaan dat deze woningen voltooid zullen zijn binnen 2J jaar na de in artikel 16 bedoelde datum van aan- vang van de bouw. Indien aan één of meerdere van deze voorwaarden op 1 januari 1982 nog niet is voldaan, heeft Amfas het recht deze overeenkomst te ontbinden. Amfas heeft overigens het recht alle verplichtingen welke voor haar uit -3-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 17