4e afd. 4 juni 1981 66 deze overeenkomst ontstaan slechts uit te voeren indien alle hierboven genoemde voorwaarden zijn vervuld. Voor verplichtingen welke Amfas vrij- wiliig heeft uitgevoerd of aan de uitvoering waarvan zij is begonnen, zal de gemeente geen vergoeding aan Arnfas behoeven te betalen; anderzijds kan Amfas de verdere uitvoering staken bij ontbinding van de overeenkomst. Artikel 2. Amfas zal het op de bij deze overeenkomst behorende tekening nr. 3820.S.26 aangegeven terreingedeelte voor haar rekening bouwrijp maken in de zin van artikel 2 van de exploitatie-verordening 1971, vastgesteld bij besluit van de Raad van de gemeente Heemstede d.d. 28 januari 1971, nr.7 en gewijzigd d.d. 24-2-1972 nr. 24, zulks met dien verstande dat: a) door of in opdracht en voor rekening van de gemeente zal worden uitge- voerd de verbreding en rekonstruktie van het gedeelte van de Glipper Dreef tussen de Van Merlenvaart en de Dr. Schaepmanlaan, waaronder be- grepen de aansluiting van de wegen in het plangebied "Merlenhoven" op de Glipper Dreef; b) door of in opdracht en voor rekening van de gemeente zullen worden aan- gelegd de straatverlichting en de brandkranen met de benodigde aanslui- tingen; cdoor of in opdracht en voor rekening van de gemeente zullen groenvoor- zieningen worden aangelegd; d) het onderhoud van wegen, trottoirs en groenvoorzieningen is van de da- tum van overdracht af voor rekening en risico van de gemeente. Artikel 3. Amfas verbindt zich het bouwrijp maken te verrichten overeenkomstig de aan deze overeenkomst gehechte technische omschrijving met bijbehorende tekeningen. Het bouwrijp maken zal worden uitgevoerd onder toezicht van de direkteur van het gemeentelijk technisch bedrijf of de door deze aan te wijzen ambtenaar of ambtenaren. Het bouwrijp maken zal gefaseerd wordep uitgevoerd overeenkomstig het tem- po van de bouw als nader omschreven in artikel 16. In de eerste fase zal worden uitgevoerd het deel dat is aangegeven op de bij deze overeenkomst behorende tekening nummer 3820.S.25.

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 18