4e a'd- 4 juni 1981 66 goedvinden dat zowel de overdracht van gronden als de overdracht van het onderhoud der werken gefaseerd piaats vindt na overeenstemming met Amfas overeenkomstig de vorderingen van Het projekt. üe hiervöör bedoelde goedkeuring tot gefaseerde overdracht zal door bur- gemeester en wethouders gegeven worden indien Amfas de bedoelde gronden en wei ken met het bijbehorende onderhoud wenst over te dragen en deze gronden en werken geen deel uitmaken van een blok waaraan nog bouwkundi- ge werkzaamheden worden uitgevoerd, noch noodzakelijk zijn om de bouw- plaats vanaf de Glipper Dreef te bereiken. Artikei 6. Amfas verbindt zich op het in artikel 2 bedoeide terrein 425 woningen te stichten, waarvan 80 in de premiekoopsektor A, c.g. premiehuursektor en 144 in de preiniekoopsektor B, c.q. premiehuursektor Artikei 7. De in artikei 1 bedoeide 120 woningwetwoningen zullen worden gesticht in opdracht en voor rekening van de door burgemeester en wethouders aange- wezen woningbouwcorporatie, overeenkomstig het door het bestuur van die woningbouwcorporatie aanvaarde plan en tegen een door het ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening te aanvaarden prijs. Amfas zal de voor de bouw van de woningwetwoningen c.a. benodigde grond vo°r de aanvang van de bouw aan bedoelde woningbouwcorporatie in eigen- dom overdragen tegen de door het ministerie van Volkshui.svesting en Ruim- telijke Ordening vastgestelde gnondprijs. Artikel 8. De verkoopprijzen van de premiekoopwoningen (waarvan ingevolge de voor- waarden van artikel 1 een gedeelte buiten de stichtingskosten zal worden gehouden voor de toepassing van de premieregeling)zullen door Amfas wor- den vastgesteld in overleg met burgemeester en wethouders. Teneinde de inwoners van Heemstede tijdig van het te verwachten aanbod van premiekoopwoningen op de hoogte te brengen, zal Amfas in overleg met burgemeester en wethouders bij de aanvang van het bouwrijpmaken van de gronden een advertentie plaatsen 1n twee Heemsteedse weekbladen. Deze ad- vertentie zal de te verwachten datum vanaf welke de inschrijving voor de premiekoopwoningen voor inwoners van Heemstede zal worden opengesteld, sig- naleren. Mochten burgemeester en wethouders deze voor-aankondiginggeiet op de duur van het bouwrijp maken te vroeg achten, dan hebben zij het -6-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 20