4e afd. 4 juni 1981 66 recht de aankondiging naar een hun beter lijkend tijdstip te verplaat- sen. Zes weken vöör de start van de bouw van de premiekoopwoningen of een ge- deelte daarvan zal Amfas aan de gemeente aankondigen dat aanmelding voor de betreffende woningen kan worden opengesteld en in overleg met burge- meester en wethouders een advertentie plaatsen in twee Heemsteedse week- bladen. De tekst van deze advertentie zal eveneens in overleg met burge- meester en wethouders worden opgesteld. Amfas zal vanaf de datum waarop de advertenties verschijnen of zo spoedig mogelijk daarna een redelijk te achten aantal folders en prijslijsten ter beschikking van de gemeente stellen. Tot maximaal drie maanden respektievelijk éên maand na de start van de bouw, of indien de bouw is aangevangen binnen zes weken na de aan- kondiging door Amfas in het voorgaande lid, tot maximaal 4J maand respek- tievelijk 2\ maand na die aankondiging, zullen de premiekoopwonigen res- pektievelijk 1n de sektoren A en B uitsluitend worden aangeboden aan ge- gadigden die door burgemeester en wethouders van Heemstede als rechthebben- de worden aangewezen. Daartoe stellen burgemeester en wethouders binnen drie weken na sluiting van de in de advertentie genoemde termijn van aan- meldingen een lijst van gegadigden ter beschikking van Amfas, waarbij zij de volgorde van toewijzing kenbaar maken. Deze gegadigden krijgen van Am- fas of van een door Amfas met de verkoop belaste organisatie een folder met prijslijsten, waarna in overleg met burgemeester en wethouders binnen tien dagen een vergadering met gegadigden wordt belegd. Elke kennisgevlng wordt voorzien van een volgnummer. Dit volgnummer wordt notarieel bepaald per urgentiegroep door burgemeester en wethouders vast te stellen. Na Informatie kan tijdens deze vergadering door de gegadigden, naar het verkregen voignummer, een woning in optie worden genomen uit de op dat moment 1n verkoop zijnde blokken. Deze optie duurt maximaal tien dagen. Als blijkt dat het aantal voorgedragen gegadigden niet toereikend is ten opzichte van het aantal dan in verkoop genomen woningen in de pre- miekoopsektor A, zal de procedure van aanmelding nog éénmaal worden her- haald. Vanaf de genoemde termijnen van drie maanden na de start van de bouw resp. maand na aankondiging van de gemeente van de start van de bouw, is de toewijzing van de dan nog onverkochte woningen in de premie- koopsektor A vrlj voor gegadigden binnen de agglomeratie Zuid-Kennemer- land of economisch aan deze agglomeratie gebondenen. De advertentie voor aanmelding van gegadigden uit de agglomeratie wordt

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 21