4e afd. GEWIJZIGD EXEMPLAAR 25 juni 1981 AANKOOP GROND AAN DE MANPADSLAAN 68 Heemstede, 11 mei 1981. Aan de raad, Met het oog op de realisering van het in voorbereiding zijnde bestemmings- plan voor de terreinen aan de noordzijde van de Prinsenlaan, waar een groot aantal volkstuinen gelegen zijn, is het zeer gewenst dat de gemeente de be- schikking krijgt over vervangende tuingrond. Reeds geruime tijd is hiernaar gezocht. Wij kunnen u thans mededelen dat wij erin zijn geslaagd behoudens uw instemming van de besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid koninklijke Bloembollen- en zaadhandel Van Tubergen B.V., gevestigd teLisse aan te kopen een drietal percelen, tezamen groot 2.73.02 ha, gelegen aan en nabij de Manpadslaan, met de daarop aanv/ezige opstallen, waaronder een wo- ning, schuur, bergplaats, loods en stenen broeibakken, voor de prijs van S 450.000, Het gaat hier om voormalige bollengrond, welke thans braak ligt. De opstallen verkeren in slechte staat. Genoemde prijs, welke overeen- stemt met de op ons verzoek uitgebrachte taxatie, achten wij aanvaardbaar. Wij stellen u voor tot aankoop te besluiten. Een ontwerp-besluit bieden wij u hierbij aan. Wij merken hierbij op dat gestreefd zal worden naar een voor de algemene dienst nagenoeg sluitende exploitatie; dit houdt in dat de nieuwe volkstui- nen verhuurd zullen worden voor S 1,25 per m2;teneinde een te grote stijging van lasten ineens voor de gebruikers van de volkstuinen, die thans ande- re tuinen in de gemeente in gebruik hebben, te voorkomen( zijn wij van me- ning dat deze Prl"js van S 1,25 per m2 gefaseerd bereikt moet worden. Wij stellen u voor een fasering van drie jaar toe te passen, te weten vo°r 1982 S 0,69 per m2voor 1983 S 0,97 per m2 en voor 1984 S 1,25 per Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 29