e ara' 4 juni 1931 54 belanghebbende of op vordering van het openbaar ministerie in de ver- vulling van de vakatures voorzien. Artikel 5. 1. Het bestuur wijst uit zijn midden een voorzitter, een secretaris en een Penningmeester aan. De voorzitter, de secretaris en de penningmees ter vormen tezamen het dagelijks bestuur. 2. Het bestuur wijst uit zijn midden tevens een vice-voorzitter en een tweede secretaris aan, die bij afwezigheid of ontstentenis de voorzit- ter, resp. de secretaris vervangen. 3. Het dagel ijks bestuur bereidt de bestuursvergad'eringen voor, voert de besluiten van het bestuur uit en kan door het bestuur worden belast met zaken die met name worden genoemd. Artikel 6. 1. De voorzitter leidt de vergaderingen van het bestuur en van het dage- lijks bestuur. 2. De secretaris is verantwoordelijk voor het houden van de notulen van de vergaderingen van het bestuur, het voeren van de correspondentie en het bewaren van het archief. 3. De penningmeester is verantwoordelijk voor het bijhouden van de boek- houdinghet beheren van de financiële middelen van de stichting en het bewaren van de boeken en financiële bescheiden van de stichting ge- durende de daarvoor gestelde termijnen. Artikel 7. 1. Het bestuur vergadert tenminste vier maal per jaar en verder zo dik- wijls als de voorzitter, het dagelijks bestuur of tenminste drie leden dit nodig acht(en)In het laatste geval wordt de vergadering gehouden binnen veertien dagen nadat de aanvraag daartoe de voorzitter heeft bereikt. 2. De voorzitter roept het bestuur bijeen en stelt plaats, datum en tijd- stip van de vergadering vast. 3. De oproepingsbrieven worden, spoedeisende gevallen uitgezonderdten mmste één week vöör het houden van de vergadering aan de leden toege- zonden. Zij vermelden zoveel mogelijk de zaken waarvoor de vergadering wordt belegd. -4-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 4