2e afd. 4 juni 1981 64 4. Het bestuur kan steeds ook over andere dan de in het derde lid bedoel- de zaken beraadslagen, doch besluiten over deze zaken kunnen slechts worden genomen indien tenminste drie/vierde deel van het aantal leden aanwezig is en met een meerderheid van twee/derde van de uitgebrachte stemmen. Artikel 8. 1. Een vergadering van het bestuur wordt niet gehouden indien niet meer dan de helft van het aantal zitting hebbende leden is opgekomen. 2. Wanneer het vereiste aantal ieden niet is opgekomen, wordt een nieuwe vergadering belegd op de in artikel 7, derde lid, voorgeschreven wijze. Evenwel behoeven dan slechts twee werkdagen tussen de rondzending van de oproepingsbrieven en de dag van de vergadering te verlopen. 3. De vergadering bedoeld in het tweede iid, wordt gehouden ongeacht het aantal leden dat is opgekomen. Artikel 9. 1. Besluiten worden genomen bij meerderheid van stemmen, behoudens het bepaalde in artikel 7, vierde lid. 2. Over personen wordt schriftelijk en bij gesloten niet ondertekende briefjes gestemd;wanneer de stemmen staken, vindt êénmaal herstemming plaats, waarna zo nodig het lot beslist. 3. Over zaken wordt, indien één der leden dit verlangt, mondeiing en bij hoofdelijke oproeping gestemd. Bij staking van stemmen wordt het nemen van een besluit tot de volgende vergadering uitgesteld, waarin de be- raadsiagingen kunnen worden heropend. 4. In deze en evenzo in een voitallige vergadering wordt bij staking van stemmen het voorstel geacht niet te zijn aangenomen. Artikel 10. 1. Behoudens beperkingen volgens deze statuten is het bestuur belast met het besturen van de stichting. 2. Het bestuur is bevoegd overeenkomsten te sluiten tot het kopen, vervreem- den of bezwaren van registergoederenmet dien verstande dat besluiten tot het verwerven van onroerende goederen zonder geldelijke steun van de overheid, alsmede tot het vervreemden of het bezwaren van onroerende goe- deren de voorafgaande toestemming behoeven van burgemeester en wethouders van Heemstede. 3. Het bestuur is bevoegd voor de stichting aan de minister.belast met de zorg voor de volkshuisvesting.toelating in de zin van de Woningwet te vragen en bij wijziging of aanvulling van de statuten dienstoestemming te vragen. 4. De stichting wordt vertegenwoordigd door hetzij: - 5 - a. het bestuur;

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 5