2e afd. 4 juni 1981 64 Artikel 11. 1. Het bestuur kan personeel benoemen en ontslaan. Het bestuur stelt in- strukties vast voor het personeel en bepaalt de salarissen en overige arbeidsvoorwaarden. Het neemt daarbij de collectieve arbeidsovereen- korast voor personeel in dienst van wohingcorporaties in acht. 2. Het bestuur is bevoegd een funktionaris te benoemen aanwie onder ver- antwoordelijkheid van het bestuur de algehele dagelijkse leiding wordt opgedragen 3. In bepaalde door het bestuur te oordelen gevallen kunnen één of meer personeelsleden worden uitgenodigd een bestuursvergadering bij te wonen Artikel 12. 1. Het bestuur is bevoegd commissies samen te stellen die het bestuur van advies dienen op bepaalde onderdelen van zijn taak. 2. Het bestuur kan ook de uitvoering van bepaalde onderdelen van de be- stuurstaak aan commissies opdragen. 3. In een door het bestuur vast te stellen huishöudelijk reglement worden nadere regels gesteld omtrent de wijze waarop commissies hun taak uit- oefenen. Artikel 13. Met bestuursleden mogen arbeidsovereenkomsten als bedoeld in artikel 1637a van het Burgerlijk Wetboek niet worden gesloten. Artikel 14. Bestuursleden en andere personen die deel uitmaken van organen van de stichting en met wie een arbeidsovereenkomst als bedoeld in artikel 1637a van het Burgerlijk Wetboek, niet is gesloten, mogen uit hoofde van hun funktie geen geldelijk voordeel genieten, behoudens een redelijke vergoe- ding v°or het bijwonen van vergaderingen. Voor de door hen voor de stich- ting verr-ichte werkzaamheden of daaraan bewezen diensten mag aan hen niet meer dan een redelijke honorering worden gegeven. Financiële jaarstukken. Artikel 15. 1. Het boekjaar van de stichting loopt van 1 januari tot en met 31 decem- ber -6-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 6