2e afd. 4 juni 1981 64 2. Ten minste twee maanden vôôr het einde van het boekjaar stelt het be- stuur een begroting op van de in het volgende boekjaar te verwachten onderhoudsui tgaven. 3. Het bestuur voert een administratie die zodanig is ingericht, dat deze j te allen tijde een volledig inzicht geeft omtrent het geheel van de werkzaamheden van de stichting. Het bestuur neemt daarbij de regels in acht zoals die door de minister, belast met de zorg voor de volkshuisvea| ting, dienaangaande zijn of worden vastgesteld. 4. Het bestuur doet zijn jaarrekening controleren door een deskundige die j! van de contrôle een verslag opmaakt. Het bestuur geeft de deskundige de daartoe strekkende opdracht pas nadaiffl van burgemeester en wethouders instemming met de keuze van de deskundigÄ is verkregen. 5. Binnen zes maanden na afloop van het boekjaar zendt het bestuur navast-B stelling in een vergadering een beredeneerd verslaa van dewerkzaamhedeneerl jaarrekeningalsmede het verslaa van de deskundine, hedoeld in het vorige 1 aan burgemeester en wetnouders van Heemstede en aan rie minister, belast met dc-l zorg voor de volkshuisvesting. Geldmiddelen. Artikel 16. 1. De geldmiddelen van de stichting worden verkregen uit huren en subsi- dies, geidleningen, erfstellingen, legaten, schenkingen en toevallige ba ten 2. Erfstell ingen mogen door het bestuur slechts worden aanvaard onder het voorrecht van boedelbeschrijving 3. Hebben bestuurders of andere personen die deei uitmaken van organen van I de stichting, gelden geleend aan de stichting, dan mag daarover nietmeerB dan een redelijke rente worden vergoed. 4. Aan geldmiddelen en andere aktiva van de stichting mag geen andere be- stemming worden gegeven dan ter bevordering van het doel van de stich- ting. Bewonerspartici patie. Artikei 17. 1. Teneinde de huurders en bewoners van de woningen van de stichting bij het beleid en het beheer te betrekken, dient het bestuur daarover in -7- I

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 7