atd- 4 juni 1981 64 overleg te treden met de huurders en bewoners. In een afzonderijk reglement zal worden vastgelegd op welke wijze het overleg met de huurders en bewoners zal plaatsvinden. Dit regle- ment wordt in overleg met de huurders en bewoners door 'het bestuur vastgesteld en gewijzigd.en aan burgemeester en wethouders ter kennis- name gezonden. 2. De statuten en reglementen, alsmede de beredeneerde jaarverslagen van de werkzaamheden van de stichting en de jaarrekeningen liggen voor de huurders en bewoners op een door het bestuur te bepalen plaats ter in- zage. 3. Jaarlijks zendt het bestuur aan de huurders van woningen ten behoeve van wie door de stichting leveringen en diensten zijn verricht, een over- zicht van de kosten van die leveringen en diensten. Artikel 18. 1. Deze statuten kunnen door de raad van de gemeente Heemstede worden ge- wijzigd of aangevuld op voorstel van het bestuur. 2. Tot wijziging of aanvulling van de statuten kan niet worden besloten dan nadat de minister, belast met de zorg voor de volkshuisvesting, toestemming heeft gegeven tot de voorgenomen wijziging of aanvulling. 3. Op straffe van nietigheid moet elke wijziging of aanvulling in een no- tariële akte worden vastgelegd. Ontbinding. Artikei 19. 1. De stichting wordt ontbonden: a. bij intrekking van de toelating; b. door een daartoe strekkend besluit van de raad van de gemeente Heem- stede, genomen op voorstel van het bestuur; c. door insolventie of nadat zij in. staat van faillissement is verklaard of door opheffing van het faillissement wegens de toestand van de boedel d. door de rechter in de gevallen in de wet bepaald. 2. Bij ontbinding van de stichting dient het bestuur de minister, belast met de zorg voor de volkshuisvesting, hiervan onmiddellijk in kennis te -8- Statutenwijziqinq.

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 8