/1 2e afd 4 juni 1981 64 stellen, tenzij de ontbinding als oorzaak heeft de intrekking van de toelating. 3. Bij ontbinding zal de vereffening geschieden door ëén of meer ver- effenaars, aan te wijzen door burgemeester en wethouders van Heemste- de. Bij hen berust de bevoegdheid de vereffenaars te schorsen en te ontslaan en andere vereffenaars te benoemen, alsmede het toezicht op de vereffenaars 4. De vereffenaar dient te handelen overeenkomstig de volgende bepalingen. a. indien de onroerende goederen zijn gelegen binnen het werkterrein van één of meer toegelaten instellingen, wordt het vermogen van de ontbonden stichting bij voorkeur ter gehele of gedeeltelijke overne- ming aangeboden aan één of meer van die instellingen. De aanbieding en de overdracht dienen te geschieden onder de voor- waarde dat de overnemende toegelaten instelling de schulden van de stichting zdl voldoen als de hare; b. de gehele of gedeeltelijke overdracht van het vermogen mag niet ge- schieden dan met goedkeuring van burgemeester en wethouders van Heem stede; c. indien de onroerende goederen niet zijn gelegen binnen het werkter- rein van één of meer toegelaten instellingen, dan wel de onder a be- doelde overdracht geen doorgang vindt, dienen de aanbieding en de overdracht onder de onder a vermelde voorwaarde te geschieden aan de gemeente Heemstede; d. bij ontstentenis van onroerende goederen dienen de aanbieding en de overdracht van het vermogen op de onder c vermelde wijze te geschie- den aan de gemeente Heemstede; e. voorzover wegens niet-aanvaarding van de aanbiedingen bedoeld onder a. c en d, het vermogen van de stichting niet is overgedragen, dienen de goederen van de stichting te gelde te worden gemaakt en de schul- den voorzover mogelijk te worden voldaan. Na de vereffemng dient de vereffenaar voorhanden overschotten ter be- schikking te.stellen van de gemeente Heemstede. Indien het Centraal Fonds voor de volkshuisvesting, bedoeld in artikel 59 van de Woningwet, is îngesteld, dient hij voorhanden overschotten te storten in dat fonds. HEEMSTEDE, 4 juni 1981, ,raad voornoemd, s^^e^a^1s,/ De voorzitter, -g- Aj

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 9