4e afd. 27 augustus 1981 97 BOUWKUNDIGE VOORZIENINGEN GEBOUW FRANZ SCHUBERTLAAN 37 C.A. Heerastede, 19 augustus 1981. Aan de raad, De bouwkundige integratie van de kleuterschool "Klim-op" en de Dreef- schoolwaartoe u op 26 maart j.l. overeenkomstig ons voorstel dd17 maart, nr.38, besloot, is inmiddels gerealiseerd. In het slot van genoemd voorstel deelden wij u mede dat wij u omtrent het gebruik van het vrijkomende gebouw aan de Franz Schubertlaan t.z.t. een voorstel zouden doen, waarbij de behoefte aan vervangende ruimte voor het Erasmus-college uiteraard onze aandacht zou hebben. Het Erasmus-college heeft in het cursusjaar 1981/1982 tenminste drie lokalen nodig in één gebouw. Bij onderzoek is gebleken dat aan deze be- hoefte alleen kan worden voldaan door beschikbaarstelling van de drie voormalige werklokalen in het vroegere gebouw van "Klim-op" aan de Franz Schubertlaan. Het bestuur van de "Stichting Peuterspeelgroep Nieuw Vredenhof", geves- tigd te Heemstede, welke stichting tot voor kort een lokaal van de kerk aan de Van Oldenbarneveltlaan te Haarlem in gebruik had, heeft ons drin- gend gevraagd het speellokaal van het gebouw aan de Franz Schubertlaan te verhuren. In aanmerking nemende dat de stichting in hoofdzaak werk- zaam is voor Heemsteedse kinderen, hebben wij onze medewerking toegezegd aan inwilliging van het verzoek. Het is de bedoeling in het speellokaal twee groepen peuters onder te brengen. Het is daarom gewenst in dit lokaal een eenvoudige scheidings- wand aan te brengen; de kosten hiervan worden begroot op f.9.300, Verder wordt het gewenst geacht op het speelterrein een klimrek te plaat- sen, waarbij een aantal rubbertegels moet worden gelegd; de kosten hier- van worden geraamd op f.5.360,--. Daarnaast moeten ten behoeve van de beide toekomstige hoofdgebruikers en- kele bouwkundige voorzieningen in het gebouw worden getroffen, zoals het aanbrengen van scheidingswanden tussen de toiletten, het vervangen van kieuterclosets door closets voor volwassenen, het aanbrenoen van een scheidingswand in een gang en het wijzigen van kapstokken. De totaie kos- ten hiervan worden geraamd op f.12.000, - 1 -

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 105