De selectiecominissie is per funktiegroep verschillend. tr zijn vier funktiegroepen te onderscheiden, te weten: 1. diensthoofden 2. afdelingschefs 3. overige medewerkers De selectiecomrnissie bij diensthoofden is samengesteld uit één of meer leden van het college van B&U en de chef P.Z. Bij andere dan zijn eigen funktie wordt aan deze commissie toe- gevoegd de gemeentesecretaris. Wanneer het de vakature van ge- meentesecretaris betreft maakt de chef P.Z. geen deei uit van de selectiecommissie. Daar waar de benoeming door de gemeenteraad geschiedt wordt deze bij de selectie betrokken. 2. afdeiingschefs Hier bestaat de selectiecornmissie uit een 1 id van het college van B&W, het diensthoofd en de chef P.Z. 3. overige medewerkers De selectiecommissie bestaat hier uit - in beginsel - het dienst- hoofd, de chef van de afdeling en de chef P.Z. 4. onderwijsfunkties Binnen het onderwijs zijn de vakatures te scheiden in onderwijzers en schoolhoofden. Bij de iaatsten wordt de selectiecommissie gevormd door de porte- feuillehouder, de chef van de afdeling onderwijs c.a., de chef P.Z., de rijksinspecteur/trice, een lid van het schoolteam en een lid van de oudercomrnissie (tevens lid van de schoolraad) Bij de overige vakatures bestaat de selectiecommissie uit het schoo hoofd (bij zijn afwezigheid een teamlid), de chef P.Z. en een lid van de oudercommissie. Bij de voorselectie van sollicitanten worden de diverse selectie- coi.iiiiissies uitgebreid met de voorzitter van de afdelingsafvaardiging, de vértrouwenscomrnissie of de afvaardiging van het schoolteam, welke als regel maximaal bestaat uit drie leden en wordt samengesteid uit en door de medewerkers Tevens kân de scheidende chef, het diensthoofd of schoolhoofd als adviseur worden toegevoegd aan de seiectiecommissie bij de voor- selectie. - 9 - 4. onderwijsfunkties. 1. diensthoofden

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 13