Bij de vakatures voor overige medewerkers en chefs, licht de voorzit- ter van de afdelingsafvaardiging deze afvaardiging in over de uitgeno- digde kandidaten voor wat betreft de noodzakelijke gegevens bij het ken- nismakingsgesprek. De chef van de afdeling (of het schoolhoofd) lichtdes- gewenst de medewerkers van de afdeling (het team) in over het verloop van de voorselektie (hoeveel sollicitantenhoeveel uitgenodigd, wat zijn gio- baal de criteria geweest om tot uitnodiging te komen). Dit zonder in te gaan op individuele sollicitaties met het oog op de be- scherming van de privacy. De voorselektie dient - behoudens verklaarbare uitzonderingen - binnen één week na de siuitingsdatum voor sol1icitanten plaats te vinden. Bij deze voorseiektie worden de ontvangen formulieren en brieven in groepen onderverdeeld en wel 1. zij die niet aan de eisen voldoen. Deze sollicitanten worden direkt afgeschreven onder mededeiing, dat hun soi1icitatiegegevensbehoudens naam en adres, zijn vernietigd. 2. zij, die niet als eerste in aanmerking komen, omdat zij siechts ten dele aan de gestelde eisen voldoen. Deze ontvangen bericht dat hun sol- licitatie nog in behandeling is. 3. zij, die geheel of grotendeels aan de eisen voldoen. Dezen zullen - zo nodig deels - worden opgeroepen voor een gesprek. Bij de uitnodiging hiervoor worden datum, tijd, plaats en aanwezigen medegedeeid, alsmede zonodig de bereikbaarheid van de piaats waar de gesprekken plaatsvinden.. III. SELEKTIE: De selektie wordt door dezelfde selektiecommissie verricht als de voorse- lektie. 1. Bij vakatures voor diensthoofden wordt het wenselijk geacht, dat naast de gesprekken welke de selektiecommissie met de kandidaten voert een ge- sprek te doen plaatsvinden met een afvaardiging van het personeel Deze afvaardiging wordt uit en door het personeel gekozen op een wijze, zodat van elke afdeling een afgevaardigde is opgenomen. Hiernaast vindt ook een kennismaking plaats met één of meerdere door het coilege aan te wijzen collegadiensthoofd(en) 2. De selektiecommissie bij afdelingschefs ontvangt de kandidaten zonder de scheidende chefterwijl de afdelingsafvaardiging apart een gesprek met de kandidaat(en) voert. Hierbij wordt tevens een kennismakingsge- sprek gearrangeerd met één of meerdere door het diensthoofd aan te wij- zen collega-afdelingschef(s).

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 14