Bij sol 1 icitanten met wie een gesprek heeft plaatsgevonden, wordt in deze brief vermeld, dat zij desgewenst kontakt kunnen opnemen omtrent de reden(en) van de afschrijving Tevens wordt in deze brief vermeld, dat - behoudens naam en adres - alle sollicitatiegegevens na twee weken worden vernietigd. Aan sollicitanten, die worden uitgenodigd voor een gesprek wordt - te- samen rnet het sollicitatieformulier - een folder toegezonden, waarin de selectieprocedure op populaire wijze is weergegeven. Hierbij wordt tevens opgenomen, dat de uiteindelijke keuze voor een kandidaat een onherroepe- iijke beslissing van het coilege van B&W of van de gemeenteraad is. Wanneer een sollicitant echter op- of aanmerkingen heeft over de selectie- procedure of klachten over de wijze van behandelen tijdens de selectie- procedure welke hij/zij meent niet kwijt te kunnen bij één van de leder, van de selectiecommissie, dan kan betrokkene hierover een klacht indienen bij het college van B&W of - indien deze benoemt - de gemeenteraad. Officieel beroep is echter niet mogelijk, aangezien geen sprake is van een voor beroep vatbare beslissing. Indienstneminq kan op de volqende manieren geschieden: - op arbeidsovereenkomst - in vaste dienst - in vaste dienst met een proeftijd van êén jaar in tijdelijke dienst al dan niet met proeftijd, De proeftijd kan ten hoogste worden verlengd met ëën jaar. Ten aanzien van inforrnatie over de gerneente en de afdeling welke aan de benoemde kandidaat wordt toegezonden, de ontvangst op de dag van indienst- tredingen de verdere introductie, wordt verwezen naar de nota van de werkgroep "Introductie". Qn een globaal overzicht te krijgen van de periode, welke is gemoeid met het werven en selecteren van een nieuwe medewerker, is als bijlage 2 eer, schema toegevoegd. -13-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 17