2e afd. 27 augustus 1981 81 9E WIJZIGING ALGEMEEN AMBTENARENREGLEMENT Heemstede, 24 juni 1981. Aan de raad, In de praktijk doet zich nogal eens ae situatie voor, dat ambtenaren aan het eind van het kalenderjaar enkele dagen van hun vakantie nog niet heb- ben gebruikt. Formeel zouden deze ambtenaren in deze gevallen een verzoek om overschrijving naar het volgend kalenderjaar moeten indienen, waarop door ons college dan weer afzonderlijk zou moeten worden beslist. Voor wat onze gemeente betreft hebben wij in navolging van een aantal ande- re gemeenten, een aantal jaren geleden bepaald, dat maximaai vier dagen mo- gen worden overgeschreven naar het volgende kalenderjaarmits deze dagen vöôr 1 maart van dat jaar worden opgenomen. Het Centraal Orgaan geeft thans in overweging hieraan een formele basis te geven door de in bijgaand ontwerp-besluit opgenomen aanvulling van artikel D10lid 1, van het Algemeen Ambtenarer.reglement. Wij menen, dat het aanbeveling verdient het advies van het Centraal Orgaan te volgen, waardoor een ongeschreven regel voor alle betrokkenen in de rechtspositie wordt vastgelegd. Van deze gelegenheid maken wij gebruik u tevens een wijziging voor te ste'l- len van artikel D5, lid 4, onder b. In deze bepaling wordt verwezen naar artikel C 4, lid 2. Dit artikel-lid, waarin de thuiswachtdienst werd gere- geld, is thans opgenomen in artikel 17, 1e lid, van de bezoldigingsverorde- ning. Verzuimd is de redaktie van eerstgenoemd artikellid gelijktijdig aan te passen. Wij stellen u voor bijgevoegd ontwerp-besluit vast te stellen. De circulaire van het Centraal Orgaan, betrekking hebbende op de aanvulling van artikel D10 van het Algemeen Ambtenarenreglement, ligt voor uw leden bij de stukken ter inzage. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 1