VII. De Sportstichting Van de medewerkers van de sportstichting werd geen commentaar op de nota ontvangen. VIII. Secretarie: 1. De nota geeft weer, dat iedere "nieuwkomer" een stukje over zichzelf schrijft in de personeelskrant. Voor veien zal dit een probleem zijn. Is het daarom niet prettiger wanneer - evenals in "Informail" - de re- daktie een stukje schrijft, of wanneer in overleg met de nieuwkomer een stukje wordt geschreven? 2. "Informail" heeft zich alleen bij het G.T.B. een plaats verworven. Het is daarom wellicht overbodig alle "G.T.B.-informatie" onder het gehele personeel te verspreiden. Het voorgestelde aanvul1ingsgedeelte kan ook zonder de "G.T.B.-infor- matie" onder het personeel worden verspreid; anderen zijn van mening, dat het mogelijk moet zijn te komen tot een indeling van de krant in hoofdstukken per tak van dienst. Wanneer eenmaal "Informail" onder het gehele personeel wordt verspreid wordt wellicht per tak van dienst iemand bereid gevor.den iets derge- lijks als bij het G.T.B. te verzorgen. 3. Volgens enkelen behoort punt 1 op bladzijde 4 thuis in de nota Werving Selektie" en niet in de nota Introduktie" De punten 1b, c en d zouden zelfs in tegenspraak zijn mét datgene wat hierover in de nota "Werving Selektie" staat vermeld. 4. Het feit, dat de collega-begeleider wordt aangewezen klinkt erg onvrien- delijk en suggereert dat deze niet akkoord hoeft te gaan met deze aan- wi jzing. 5. In de nota wordt gesproken over de afdeling personeelszakenis hetniet duidelijker de eerste maal te spreken over de afdeling financiën en per- soneelszaken met daarachter: (verder genaamd: P.Z.)? 5. Verschillende medewerkers zij.n van mening, dat het wellicht prettiger voor de nieuwkomer ên de chef is, wanneer de dag van indiensttreding om 9.00 uur aanvangt. 7. Wellicht verdient het aanbeveling de rondleiding, genoemd onder punt 3 niet de dag van indiensttreding te laten plaatsvinden, maar bij voor- keur na bijvoorbeeld 3 maanden. 8. Het genoemde evaluatiegesprek op bladzijde 5 zou volgens enkelen wel- licht kunnen samenvallen met het proeftijdgesprek na een half jaar. 9. Enkelen zijn van mening, dat het wel droevig gesteld moet zijn met de mentaliteit van de ambtenaar, wanneer in het voorwoord van het intro- duktieboekje nogmaals duidelijk gemaakt moet worden dat men in cienst is van de gemeenschap. 10. Eén medewerker vraagt zich af of ambtenaren tegenwoordig niet onder de kinderbijslagregeling vallen in plaats van de kindertoelage. 11. Onder punt 24 op bladzijde 7 staat genoemd de uitleg over het tele- foonaebruik; één medewerker vraagt zich af of hier wordt bedoeld de uitleg over hoe de telefoon werkt of de uitleg over het zakenjk en_ privé-gebruik van de telefoon en als dit het laatste betreft, hoe dit in een personeelsgids is te verwerken. _^q_

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 44