Reaktie van de stuurgroep op het ontvangen commentaar op de nota "Intro- duktie Personeei". I. 6.T.B. 1. Voor de stuurgroep heeft in de beslissing om op twee plaatsen het ver- strekken van informatie over een nieuwe collega op te nemen, meegewogen direkte collega's op de eigen afdeling meer, persoonlijker en eerder informatie over een nieuwe collega behoeven dan anderen. Daarom is dat op bladzijde 4 apart genoemd onder "1e opvanq van een nieuwe collega". Daarnaast is het ook voor anderen prettig te weten dat er een nieuwe collega is, wie dat is en wat hij/zij gaat doen. 2. A1s alle gehanteerde codes onder alle personeelsleden verspreid zouden moeten worden, dan zou het effekt ervan niet opwegen tegen het werk er- aan; bovendien zou een dergel.ijk boekje door de hoeveelheid codes moei- njk leesbaar worden. Verder zijn een aantal codes met name omschreven op het salarisstrookje. Wel is het mogelijk om dié codes, welke niet zijn omschreven op het sa- larisstrookje, op te nemen in het introduktieboekje. 3. Vanzelfsprekend zal - evenals dat nu ook gebeurt - gestreefd worden naar het zo snel mogelijk verstrekken van de verlofkaarten. 4. De stuurgroep heeft zich bewust alléén uitgesproken voor kennismaking met de burgemeester en de betrokken wethouder en nog niet over de wijze waarop dit gebeurt en de plaats waar dit gebeurt. Dit om bij de uitvoering voldoende ruimte te laten voor de invulling er- van. Hierbij kan gedacht worden aan individuele kennismaking, groepsge- wijze kennismaking tijdens de introduktie of een andere wijze. De geopperde gedachte zal hierbij in overweging worden genomen. 5. Alle punten, opgesomd onder "Introduktieboekje" zijn bedoeld als punten welke een omschrijving of een verduidelijking behoeven. Aan de genoemde vragen zal dan ook bij de opzet van het introduktieboek- je aandacht worden besteed. 6. De stuurgroep waardeert de positieve reaktie op het geopperde idee met betrekking tot de personeelskrant. De inhoudelijke suggesties zijn echter met name van belang voor de re- daktie van "Informail" en zullen worden doorgegeven. II. Politie De stuurgroep vraagt zich af of en zo ja, in hoeverre bij de introduktie bij de politie sandacht wordt besteed aan de totale gemeentelijke orqani- satie, zoals bedoeld in de nota. Bij de uitvoering van de nota zal aandacht worden besteed aan eventuele doublures en/of manco's. VIII. Secretarie: 1. De tekst in de nota Introduktie" zal op dit punt iets ruimer worden gesteld. Tekstueel zal de ruimte worden geschapen ten aanzien van het schrijven van een stukje. Dit kan gebeuren door of de betrokkene zelf, of in overleg met een re- daktielid, of een redaktielid, of door de afdelingschefafhankelijk van de persoonlijke wensen. -42-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 46