De tekst zal dan luiden: "de nieuwe medewerker zichzelf in de organisatie te laten presenteren door bijvoorbeeid een stukje in de personeeiskrant te schrijven met personalia, opleiding, verwachtingenloopbaan, enz., of dit in over- leg met pf door zijn afdelingschef of een redaktielid laten doen. Hierbij zal vrijheid aan de redaktie moeten worden gegeven om eventuele wijzigingen aan te brengen". 2. De stuurgroep heeft - na afweging van alle hierbij betrokken belangen- gekozen voor een formulering welke alléén de eerste aanzet tot een ver- breding van het blad "Informaii" betreft. Op moment is nog opengelaten of en zo ja, op welke wijze, deze vei breding voortgang zal vinden. In de gedachtengang van de stuurgroep wordt dit niet uitgesloten geacht, maar zal dit wel afhangen van de reakties van het personeel op deze eerste aanzet. 3. Bij de bespreking van de nota Introduktie" in de stuurgroen is met name aan de werkgroep "Werving Selektie" gevraagd of het geschrevene aan- sluit bij de gedachtengang van de werkgroep "Werving Selektie" en dat- gene wat in hun nota zal worden vermeld. Tevens is gevraagd of er bezwaar bestaat tegen opneming van bedoelde zinsnede in de nota "Introduktie". De reaktie hierop is van dien aard geweest, dat is besloten deze zinsnede. op te nemen. 4. Het aanwijzen van een ambtenaar voor een taak behoeft niet subjektief te worden beoordeeld, maar is een objektieve term, overgenomen uit het Aloe- meen Ambtenarenreglement, voortvloeiende uit de éénzijdige vaststellinc van taken en arbeidsvoorwaarden van de ambtenaar. In praktijk zal gekozen worden voor de meest logische oplossing en zal dit natuurlijk in overleg met de begeleider gebeuren. 5. De genoemde opmerking zal op bladzijde 4 onder punt ld worden verwerkt. 6. Het lijkt de stuurgroep overbodig af te wijken V3n de normaal geldende werktijden. Immers, de chef van de afdeling dient er zorg voor te dragen tijdig op de afgesproken plaats aanwezig te zijn om de nieuwe medev/erker te ontvangen. 7. De nota gaat er bij de georganiseerde introduktie al vanuit, dat deze plaatsvindt enige tijd nâ de indiensttreding. De nieuwkomer kent dan al enige collega's en is op de hoogte van de werkzaamheden. 8. In de nota is de verbinding tussen het beoordelingsgesprek en de eva- luatie van de introduktie niet gelegd, omdat dit voor een groot deel van de nieuwe medewerkers niet mogelijk is, aangezien dezen direkt in vaste dienst worden aangesteld. Vanzelfsprekend zullen deze gesprekken - waar mogelijk - worden gecombineerd. 9. Aangezien niet älle medewerkers die in dienst treden ambtenaar zijn geweest, lijkt het de stuurgroep niet overbodig om in het introduktie- boekje aar.dacht aan de consequenties hiervan te besteden. Daarnaast is het goed hieraan te blijven herinneren. T°t op heden werd geen officieel wijzigingsbesluit van de kindertoelaqe- regeling ontvangen. Het formulier dat per kwartaal moet worden ingevuld bevat echter wel de aanduiding kinderbijslag". De nota zal daarom worden aangepast in dié zin, dat beide benamingen worden opgenomen. -43-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 47