2e afd> 27 augustus 1981 g3 slechts tegen betaling van een vergoeding van vijf procent van het ex- tra af te lossen bedrag, indien de aflossing plaatsvindt vödr 2 novem- ber 1996te""W dat gedurende de verdere looptijd van de lening slechts mogelijk zal zijn tegen betaling van een vergoeding van drie procent van het extra af te lossen bedrag. Geldnemer zal van zijn voornemen tot extra-aflossing van de lening ten- minste zes ntaanden tevoren aan geidgever schriftelijk kennis gevcn. Deze kenntsgeving is onherroepelijk en verpiicht gelnemer op de gestelde datum de extra-afiossing te doen. De bedragen overeenkomstig dit artikel afgelost, zullen gerekend worden allereerst te zijn betaald in mindering van de laatste aflossingstermijn daarna van de voorlaatste en zo vervolgens. Artikel 4. Alle aan geldgever verschuldigde betalingen zullen geschieden op zijn kan- toor te 's-Gravenhage of bij een nader door geldgever aan te wijzen betaal- kantoor. De betaiingen zullen geschieden in Nederlands geld, zonder kor- tvng of schuldvergelijking en zonder kosten voor geldgever. De betalingen zullen gerekend worden allereerst te zijn geschied voor de voldoemng van de kosten, vervolgens van de boeten, daarna van de vergoe- dingen, vervolgens van de rente en het laatst van de hoofdsom. Artikel 5. Indien geldnemer het aan rente of aflossing verschuldigde niet op tijden overeenkomstig het bepaalde in artikel 4 zal hebben voldaan, zal hij aan geldgever, boven de in artikel 1 genoemde rente, betalen, als boete, een bedrag gelijk aan vijf procent per jaar van het achterstallige bedrag over de tijd van de nalatigheid. Artikel 6. Het onafgeloste deel van het bedrag van de lening is, met'de rente en de kosten, onmiddellijk opeisbaar bij niet-nakoming door geldnemer van één of meer van de in deze akte vermelde bc-palingen of aangegane verbintenissen, tenzij geldnemer, na door geidgever aaîi zijn verplichtingen te zijn herin- nerd, alsnog binnen veertien dagen na ontvangst van die herinnering het verschuldigde, vermeerderd met de boete, voldoet en/of zijn overige ver- plichtingen alsnog nakomt. Geldnemer zal in-gebreke zijn door het enkele feit van het voorvallen van het in het vorig lid bedoelde geval van onmiddellijke opeisbaarheid,

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 86