27 augustus 1981 93 AANGAAN VASTE GELDLENING, GROOT F.8.OOO.OOO,— De raad van de gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het advies van de commissie vocr de gemeentefinanciën; gelet op de artikelen 170 en 228 der gemeentewet; BESLUIT met het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds te Heerlen, hierna te noemen geldgever ten laste van de gemeente Heemstede, hierna te noemen "geldnemer"een geldlening aan te gaan, groot f.8.000.000,-- (acht miljoen gulden), onder de volgende bepalingen; Artikel 1 Geidgever verbindt zich om aan geldnemer ter leen te verstrekken en geldnemer verbindt zich bij geldgever ter leen op te nemen een som van f.8.000.000,-- (zegge: acht miljoen gulden) tegen de koers van 99\%. Het geleende bedrag zal worden verstrekt c.q.opgenomen in 1 termijn, welke vervalt op 26 oktober 1981. Indien zich op of voor deze stortingsdatum ëén van de opeisingsgronden voordoet als genoemd in artikel 5 van de Algemene Bepalingen voor geld- leningen, verstrekt door het Algemeen burgerlijk pensioenfonds, zal geld- Qever niet gehouden zijn tot het voldoen van de leensom. De uitbetaling zal geschieden door overschrijving op de rekening van de N.V.Bank voor Nederlandsche Gemeenten te 's-Gravenhage bij de Nederland- sche Bank N.V. te Amsterdam, ten gunste van de geldnemer. Artikel 2 Geldnemer verbindt zich over het opgenomen en nog niet afgeloste nominale bedrag van de lening een rente te betalen van 12^2 per jaar, te voldoen op 26 oktober van ieder jaar, voor het eerst op 26 oktober 1982 over de alsdan verstreken periode sedert de in artikel lvermelde stortingsdatum. Bij de berekening van de rente zal elke maand op 30 dagen en elk jaar op 360 dagen worden gesteld, met dien verstande dat als rente-ingangsdag voot de berekening van het rentebedrag van de eerste renteperiode steeds de in artikel 1 vermelde stortingsdatum zal gelden. - 6 -

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 88