93 Artikel 3. Geldnemer verbindt zich de lening a pari af te lossen in 20 gelijke jaarlijkse termijnen, elk groot f 400.000,--. De aflossingstermijnen zullen worden voldaan op 26 oktober van elk jaar; de eerste aflossingstermijn op 26 oktober 1982, de laatste op 26 oktober 2001 Artikel 4. Algehele of gedeeltelijke extra-aflossing zal tot 26 oktober 1981 zijn uitgesloten; van laatstgenoemde datum tot 26 oktober 1996 kan extra-aflos- sing geschieden tegen een vergoeding van 5van het extra af te lossen be- drag en daarna tegen een vergoeding van 3% van dit bedrag. Artikel 5. Indien het besluit tot het aangaan van deze lening niet door gedeputeerde staten van de provincie Noord-Holland wordt goedgekeurd, dan welindien het goedgekeurde besluit wordt geschorst of vernietigd, heeft geldgever het recht, zonder inachtneming van enige opzeggingstermijnde hoofdsom met de lopende rente direkt op te eisen. De rente is alsdan verschuldigd' tot de datum van ontvangst door geldgever van de hoofdsom. Geldnemer is verplicht geldgever van schorsing of vernietiging van voren- genoemd besluit onverwijld in kennis te stellen. Artikel 6. Op deze overeenkomst zijn voorts van toepassing de bij dit besluit behoren- de Algemene Bepalingen voor geldleningen, verstrekt door het Algemeen bur- gerlijk pensioenfonds, welke bepalingen een onafscheidelijk deel van dit besluit uitmaken. HEEMSTEDE27 augustus 1981. De raad voornoemd, De secretaris De voorzitter -7- 2e afd. 27 augustus 1981

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 89