2e afd. 27 augustus 1931 93 Bij opeising op grond van dit artikel zal geldneemsteronverminderd het bepaalde inzake de boete voor te late betaling en alle andere rechten van geldgevereen boete, groot 5van het opgeëiste'bedragaan geld- gever verschuldigd zijn. Artikel 6 De uitoefening door geidgever van de uit deze overeenkomst voortvloeien- de rechten, de tijdstippen waarop en de volgorde waarin deze zullen wor- den uitgeoefend, is ter keuze van geidgever, zonder dat het niet uitoefe- nen van enig recht kan worden uitgelegd als zou geldgever van dat recht afstand hebben gedaan. Artikel 7 De boeken van geidgever strekken met betrekking tot de uitbetaling van de leensom, de vorderingen, betalingsverplichtingen en saldi, terzake van de onderhavige lening tot volledig bewijs, zolang geldneemster de onjuistheid daarvan niet heeft aangetoond. Artikel 8 Geldnemer is verplicht op zodanige tijdstippen als geldgever zal verlangen een saldobiljet na accoordbevinding te tekenen en dit biljet binr.en 14 da- gen aan het door geldgever op te geven adres terug te zenden. Artikel 9 Alle kosten en rechten van de akte van lening en van de maatregelen, welke geldgever mocht nemen tot behoud of ter uitoefening zijner uit de- ze overeenkomst voortvloeiende rechten, zijn voor rekening van geldnemer. Eveneens komen ten laste van geldnemer alle belastingen en/of heffingen, die op of met betrekking tot de betaling van hoofdsom, aflossing, rente of boete worden of zullen worden geheven. - 10 -

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 92