2e afd. 29 oktober 1981 115 4E WIJZIGING UITKERINGSVERORDENING VRIJWILLIG VERVROEGD UITTREDEN De raad van de geraeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; mede gezien het advies van het Centraal Bureau inzake gemeenschappelijke behandeling van gemeentelijke personeelsaangelegenheden d.d. 1 september 1981, nr. 4950; BESLUIT A. de Uitkeringsverordening vrijwillig vervroegd uittreden, vastgesteld bij zijn besluit van 25 oktober 1979, nr. 118a, sedert gewijzigd, te wijzigen als volgt: Artikel 4 wordt vervangen door een nieuw artikel 4, luidende als volgt: Artikel 4. 1. De uitkering bedraagt 80% van de 1aatstelijk genoten bezoldiging, met dien verstande dat het bedrag van de uitkering tezamen met andere inkomsten uit arbeid niet lager is dan het bedrag aan netto-minimum- loon, vast te stellen met toepassing van de groene loonbelasting- en premietabellen voor een in tariefgroep 4 ingedeeld persoon. 2. Onder netto-minimumloon bedoeld in het vorige lid wordt verstaan het- geen daaronder begrepen wordt in artikel 8 var, de Algemene Ouderdoms- wet. 3. Indien de uitkering bedoeld in lid 1 wordt toegekerid uit hoofde van ontslag uit een betrekkirig die geen volledige betrekking vormt, wordt het in dat lid bedoelde minimumbedrag naar evenredigheid verminderd. 4. Het minimurnbedrag als bedoeld in het eerste lid wordt telkens herzien, indien en voorzover er een wijziging optreedt in de samenstelling van dit bedrag. 5. Een herziening overeenkomstig het vorige lid gaat in met ingang van de eerste dag van de maand volgende op die waarin die wijziging is vastgesteld. 6. De uitkering wordt in maandelijkse termijnen uitbetaald.

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 10