117 RESULTATEN VAN HET OVERLEG 4e afd. 29 oktober 1931 In het kader van het overleg ex 3rtikel 8 Besluit Ruimtelijke Ordening is het ontwerp-bestenaningsplar. aan de volgende instanties toegesonden: 1Eerstaanwezend ingenieur der Genie 2. Hoofddirecteur van de Rijksdienst voor de Monumentenzorg 3. Rijksconsulent voor Kandel, Ambacht en Diensten 4. Hoofdir.genieur-Directeur, tevens Inspecteur van de Volksliuis- vesting in de provincie Noord-Kolland 5. Hoofdingenieur-Directeur voor de Landinrichting in Noord-Hollar.d 6. Hoofdingenieur-Directeur van de Rijkswaterstaat in de directie Noord-Holland 7. Inspecteur van de Ruimtelijke Ordening in de provincies Utrecnt cn Noord-Holland 8. Inspecteur van de Volksgezondheid voor de Hygiëne van het Milieu in de provincie Noord-Holland 9. Hoofdingenieur-Directeur van de Provinciale Waterstaat van Noord- Holland 10. De Provinciale Planologische Dienst 11. Directeur van de Stichting Orgaan voor Overleg en Advies in de provincie Noord-Holland (Opbouworgaan) 12. Dcrecteur-Ceneraal voor de Energievoorziening van hec Ministerie van Econoraische Zaken 13. Directeur-Generaal van het Staatsbedrijf der Posterijen, Telegrafie en Telefonie 14. N.V. Nederlandse Gasunie 15. Kamer van Koophandel 16. Noord-Zuid-Hollandse Vervoerraij. N.V. 17. Centraal Nederland 18. Stichting Natuur en Milieu, "Schaep en Burgh" 19. Het dagelijks bestuur van het gewest Kennemerland 20. Het Hoogheemraadschap van Rijnland 21. Hoofdingenieur-Directeur van de Provinciale Direqtie voor de Bedrijfsontwikkeling ir, Noord-Holland 22. Rijks-Hoofdinspecteur van het Verkeer, Hoofd van het district Noord-Holland der Rijksverkeersinspectie. 23. Subconimissie voor de Gemeentelijke Plannen van de Provinciale Planologische Comraissie Van de op deze lijst genoemde instanties is geen bericht ontvar.gen van de instanties genoerad onder nr. 17 en 19. De overige instanties hebben gereageerd zoals hieronder is weergegeven. Waar deze reacties een antwoord veriangen, is bij de betreffende"passages daarop ir.ge- gaan.

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 137