29 oktober 1981 117 - 119 - 4e afd. 15. Kamer van Koophandel en Fabvxeken voov Haavtem en omstveken Deze instantie reageerde bij brief van 20 september 1979 als volgt: Ondev aanhaling van een aantal paaaagea uit het ontwevp-beatermringeplan apveekt de Kamev van Koophandel de inatemming uit ten aanzien van de volgende punten: - behoud, zo mogelijk vevatevking van de gevavieevde funotie van het winkelaveaaî van de Binnenueg en Raadhuiaatvaat - bepevkte uitbveiding van het winkeîaveaal - de wenaeîijkheid een gvote mate van fîexibiliteit in het plan te vevwevken; - mogeîijkheid van nieuwe ontwikkeîingen, zoala omaahveven op blz. 20 van de toelichting. Van deze opmerkingen is nota genomen. Voovta wovden de voîgende opmevkingen gemaakt: - De Kamev bvengt haav bezwaav in hevinneving tegen de ijnateîîing van eenviahtingavevkeev in zuid-noovd vichting voov het noovdelijke deel van de Binnenweg zoala vevmeîd in haav bvief van 17 januavi 1979. Na de bealisaing van de Raad vevzoekt de Kamev het College bij het op8teîîen van de invichtingapîannen de uitevate zovgvuîdigheid te betvachten opdat de beveikbaavheid van de winkeîa voov zowel het pubtiek aîa voov de bevoovvading niet in het gedvang komt. De Kamev hoopt bij het uitwevkingapîan een bevekening aan te tveffen van de totaîe behoefte aan pavkeevptaatsen in het centvum en de wijze waavop het Cottege zich voovsteît daavin te voovzien. Overeenkomstig hetgeen bepaald is in artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening zal bij de uitwerking van het gebied voor verkeersdoeleinden overleg worden gepleegd met belanghebbenden. Bij dat overleg zullen ook de aspecten bereikbaarheid en parkeerbehoefte aan de orde komen. De Kamev zet vvaagtekens achtev de in het ontwevp-beatermringapîan geachetate ontwikkeling van het detaiîhandeîaappavaat; de Kamev baseevt dit enevzijda op een getijkbtijvend inwonevtal en andevzijda op een P.P.D.-atudie ovev het A.N.Z.K.-gebied Met de vertegenwoordigers van de Provinciale Planologische Dienst is overleg gepleegd over onder raeer de ontwikkeling van het detail- handelsapparaatDit overleg heeft geresulteerd in een vervolg- notitie over het detailhandelsapparaatDeze notitie is als bijlage opgenomen in het bestenmingsplan. Voorts zijn bij de betreffende hoofdstukken van de toelichting alsmede de voorschriften deze nieuwe gegevens verwerkt.

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 156