115 gorieën van huishoudelijke afvalstoffen kunnen worden overgedragen aangeboden of achtergelaten. 2. Het is verboden de krachtens artikel 12 aangewezen stoffen over te dragen, aan te bieden of achter te laten in strijd met het krachtens het eerste lid bepaalde. Hoofdstuk II. Het achterlaten van huishoudelijke afvalstoffen op een daartoe ter be- schikking gestëTde plaats. Artikel 14. Het is verboden huishoudelijke afvalstoffen op andere dagen, tijden, wij- zen en plaatsen achter te laten dan bij of krachtens dit hoofdstuk is be- paald. Artikel 15. Huishoudelijke afvalstoffenniet zijnde vloeistoffenvan zeer beperkte omvang en gewicht, zoa'is proppen papier, plastic bekertjes en blikjes mogen worden achtergelaten in van gemeentewege geplaatste papierbakken. Artikel 16. Burgemeester en wethouders kunnen regels stellen over het incidenteel ach- terlaten van huishoudelijke afvalstoffen. Hoofdstuk III. Het overdragen of ter inzattielIng aanbieden aan een ander dan de inzamel- dienst. Artikel 17. 1. Het. is verboden huishoudeljke afvalstoffen over te dragen of ter inza- meling aan te bieden aan een ander dan de inzameldienst. 2. Het in het eerste lid vervatte verbod geldt niet indien en voorzover bur- gemeester en wethcuders krachtens Titel IV van deze verordening aan ande- ren dan de inzameldienst vergunning hebben verleend. Titel III. Het zich ontdoen van grof huisvuil. Artikel 18. 1. Het is verboden grof huisvuil op een andere wijze of plaats aan de inza- meldienst over te dragen of ter inzameling aan te bieden dan bij of krach- tens deze tir.el is bepaald. 2. Burgemeester en wethcuders stellen regels vast voor het op afroep over- dragen of ter inzameling aanbieden van grof vuil aan de inzameldienst. Artikel 19. 1. Een stuk grof huisvuil mag bij het overdragen of het aanbieden niet zwaarder zijn dan 50 kg en geen grotere lengte hebban dan 2 m, terwijl de som van breedte en hocgte niet meer mag zijn dan m. 2. Kleinere stukken grof huisvuil dienen zoveel nogelijk in één of meer bun- dels samengedrukt en *-gebonden te v/orden overgedragen of aangeboden. Deze bundels mogen niet zwaarder zijn dan 20 kg en geen grotere afmetin- -5- 4e afd. 29 oktober 1981

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 18