2e afd. De raad van de gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; mede gezien de circulaire van het Centraal Bureau inzake gemeenschap- pelijke behandeling van gemeentelijke personeelsaangelegenhedend.d. 1 september 1981, nr. 4851; BESLUIT A. de Uitkeringsverordening funktioneel leeftijdsontslag, vastgesteld bij zijn besluit van 28 november 1974, nr. 155, sedert gewijzigd, te wij- zigen als volgt: I. Artikel 5 wordt gelezen: 1. Wanneer een gewezen ambtenaar, die aan deze verordening recht op uitkering kan ontlenen, inkomsten geniet of gaat genieten uitof in verband met arbeid, waaronder mede wordt verstaan een uitke- ring krachtens de Algemene Arbeidsongeschiktheidswet, of bedrijf, ter hand genomen met ingang van of na de datum waarop zijn ont- slag is ingegaan, wordt op de uitkering een vermindering toege- past. Deze vermindering is gelijk aan het bedrag waarmede inkom- sten en uitkering samen de laatstelijk genoten bezoldiging te bo- ven gaan. 2. Het eerste lid vindt overeenkomstige toepassing ten aanzien van inkomen uit of in verband met arbeid of bedrijf, ter hand genomen gedurende verlof, vakantie of non-aktiviteit, onmiddellijk vooraf- gaande aan het ontslag terzake waarvan hem de uitkering krachtens deze verordening is toegekend. 3. Wanneer de gewezen ambtenaar op of na de dag, bedoeld in het eer- ste lid, inkomsten of hogere-inkomsten verkrijgt uit arbeid of bedrijf ter hand genomen vöör evenbedoelde dag, is ten aanzien van die inkomsten of hogere inkomsten het bepaalde in het eerste lid van overeenkomstige toepassing. De hierbedoelde vermindering vindt echter niet plaats indien de inkomsten of hogere inkomsten het gevolg zijn van algemene loons- -2-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 204