2e afd. 29 oktober 1981 121 b bezoldiging te boven gaan; c. indien de inkomsten, bedoeld onder a en b, gelijktijdig wor- den verkregen: het bedrag waarmede de onder a bedoeide inkomsten en uitke- ring samen de bezoldiging te boven gaan; vervolgens worden de onder a en b bedoeide inkomsten bij de eventueel verminderde uitkering opgeteld en wordt een tweede vermindering bepaald op het bedrag waarmede de som van 110% van de bezoldiging te boven gaat. 2. Lid 1 vindt overeenkomstig toepassing ten aanzien van inkomsten uit of in verband met arbeid of bedrijf, ter hand genomen geduren- de vakantie, verlof of non-aktiviteit, onmiddellijk voorafgaande aan het ontslag terzake waarvan hem de uitkering is toegekend. 3. Wanneer de belanghebbende op of na de dag bedoeld in lid 1, in- komsten of hogere inkomsten verkrijgt uit arbeid of bedrijf ter hand genomen vdör evenbedoelde dag, is ten aanzien van die inkom- sten of hogere inkomsten het bepaalde in lid 1 van overeenkomstige toepassing. De hierbedoelde vermindering vindt echter niet plaats, indien de inkomsten of hogere inkomsten het gevolg zijn van algemene loons- verhogingen, of indien belanghebbende aannemelijk maakt dat die in- komsten niet het gevoig zijn van verhoogde werkzaamheid of van ande- re oorzaken, verband houdende met het ontslag. 4. Onder inkomsten bedoeld in de voorgaande leden wordt niet verstaan: a. de compensatie voor de premie ingevolge de Algemene ouderdoms- wet en de Algemene weduwen- en wezenwet, welke in die inkomster, is of geacht kan worden te zijn begrepen, tenzij de uitkering is verleend uit een betrekking, bedoeld in artikel 2, lid 2; b. inkomsten, verkregen wegens overwerk of als gratificatie. 5. Indien inkomsten worden verkregen uit hoofde van een vrijwillige verbintenis bij instituten als de nationaie reserve, de reserve-, rijks- en gemeentepol itie en de bescherming bevolking, kan worderi bepaald dat op die inkomsten de vermindering geheel of gedeeltelijk tot wederopzegging achterwege blijft. III. Artikel 9 wordt gewijzigd als volgt: a. De tweede volzin van lid 1 wordt gelezen:

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 207