atd- 29 oktober 1981 121 c boven gaat. 2. Lid 1 vindt overeenkomstige toepassing ten aanzien van inkomsten uit of in verband met arbeid of bedrijf, ter hand genomen geduren- de vakantie, verlof of non-aktiviteit, onmiddellijk voorafgaande aan het ontslag terzake waarvan hem wachtgeld is toegekend. 3. Wanneer de wachtgelder op of na de dag, bedoeld in lid 1, inkom- sten of hogere inkomsten verkrijgt uit arbeid of bedrijf, ter hand genomen vöör evenbedoelde dag, is ten aanzien van die inkomsten of hogere inkomsten het bepaalde in lid 1 van overeenkomstige toepas- sing. De hierbedoelde vermindering vindt echter niet plaats, indien de inkomsten of hogere inkomsten het gevolg zijn van algemene loons- verhogingen of indien de wachtgelder aannemelijk maakt, dat die in- komsten niet het gevolg zijn van verhoogde werkzaamheid of van ande- re oorzaken, verband houdende met het ontslag. 4. Onder inkomsten, bedoeld in de voorgaande leden, wordt niet verstaan a. de compensatie voor de premie ingevolge de Algemene ouderdomswet en de Algemene weduwen- en wezenwet, welke in die inkomsten is of geacht kan worden te zijn begrepen, tenzij het wachtgeld is verleend uit een betrekking, bedoeld in artikel 2, lid 2; b. inkomsten, verkregen wegens overwerk of als gratificatie. 5. Indien irikoinsten worden verkregen uit hoofde van een vrijwillige verbintenis bij instituten als de nationale reserve, de reserve-, rijks-, en gemeentepolitie en de bescherming bevolking, kan worden bepaald dat op die inkomsten de vermindering geheel of gedeeltelijk tot wederopzegging achterwege blijft. II. Artikel 13 wordt gewijzigd als volgt: a. bid 1, tweede volzin, wordt gelezen: Daarbij doet hij, voorzover mogelijk, opgave van de inkomsten die hij uit die arbeid of dat bedrijf zal verkrijgen. b- Toegevoegd wordt een 4e lid, luidende: 4. Het in de voorgaande leden bepaalde vindt overeenkomstige toe- Passing ten aanzien van arbeid of bedrijf en de inkomsten daar- uit, bedceld in artikel 12, leden 2 en 3. III. De eerste volzin van artikel 21, lid 1, wordt gelezen: Zo spoedig mogelijk na het overlijden van de wachtgelder wordt aan -8-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 210