29 oktober 1981 H6 Titel V. Het zich ontdoen van autowrakken en andere motorrijtuiqen od meer dan tv;ee wieleru c Artikel 30. 1. Autowrakken mogen op door burgemeester en wethouders vastgestelde plaatsen en tijden ter verwijdering worden afgegeven. 2. De autowrakken worden, tegen afgifte van een ontvangstbewijsin ont- vangst genomen. 3. Bij het afgeven van autowrakken, als bedoeld in het eerste lid, dienen de aanwijzingengegeven door of namens burgemeester en wethouderc +e worden opgevolgd. Artikel 31. Ook andere motorrijtuigen op meer dan twee wielen dan autowrakken die rii- technisch in onvoidoende staat van onderhoud en in een kennelijk verwaar- loosde toestand verkeren, kunnen ter verwijdering worden afgegeven. het bepaalde in artikei 30 is van overeenkomstige toepassing.^ Titei VI. Het zich ontdoen van andere categorieën van afvalstoffen. Artikel 32. 1Burgemeester en wethouders kunnen andere categorieën van afvalstoffen dan huishoudeljke afvalstoffengrof huisvuil of autowrakken aanwijzen, aie aan de înzameldienst kunnen v/orden overgedragen of ter inzamelinq aangeboden dan wel kunnen worden achtergelaten. 2. Burgemeester en wethouders kunnen regels stellên omtrent de dagen tii- den, wijze en plaatsen waarop de in het eerste lid bêdoelde afvalstof- fen aan de inzameldienst kunnen worden overgedragenaanqeboden of arh- tergelaten. 3. Het is verboden afvalstoffen als bedoeld in het eerste lid over te dra- gen, aan te bieden of achter te laten in strijd met het krachtens het vorige Iîd bepaalde. Artikel 33. 1. Met betrekking tot de in artikel 32 bedoelde afvalstcffen doet deqene van wle de afvalstoffen afkomstig zijn, aan burgemeester en wethoude-s opgave van: a. zijn naam en adres; b. de aard, eiganschappen, samenstelling, hoeveelheid en plaats van her- komst van de afvalstoffen c. naam en adres van degene die de afvalstoffen vervoert, indien dit een ander is dan degene van wie zij afkomstig zijn. 2. Het is verboden te handelen in strijd met het in het eerste lid bepaal- Artikel 34. 1. Het is aan anderen dan de inzameidienst verboden zonder verqunninq van burgemeester en wethouders de in artikel 32 bedoelde, var, derden af- komstige, afvalstoffen in te zamelen. -9-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 21