2e afd. 29 oktober 1981 128 De geldtniddelen van de vereniging worden verkregen uit huren, jaarlijkse bijdragen van het rijk, contributies, erfstel1ingenlegaten, schenkingen, geldleningen en andere baten. Hebben bestuursleden of leden gelden aan de vereniging geleend, dan mag daarover niet meer dan een redelijke rente worden uitgekeerd. Aan geldmiddelen en andere aktiva van de vereniging mag geen andere be- stemming worden gegeven dan ter bevordering van het doel van de vereni- ging. Algemene vergadering Artikei 20 a. Aan de aigemene vergadering komen in de vereniging alle bevoegdheden t°e die niet door de wet of de statuten aan andere organen ziin oDQe- dragen. Jaarlijks, uiterlijk 5 maanden na afloop van het verenigingsjaar, vrardt een algemene vergadering - jaarvergadering geheten - gehouden. b. In de jaarvergadering komen aan de orde: - het jaarversiag en de rekening en verantwoording als bedoeld in arti- kel 18, lid f. - het verslag van de controle-deskundige als bedoeld in artikel 18 1 i d e - het verslag van de commissie als bedoeld in artikel 16, lid b.; voorziening in eventuele vacatures, voorzover zulks aan de algemene vergadering is voorbenouden. Artikei 21 Het bestuur is op schriftelijk verzoek van tenminste een tiende deel der stemgerechtigde leden verplicht een algemene vergadering bijeen te roepen OP termijn van niet langer dan vier weken. Indien aan het verzoek bin- nen 14 dagen geen gevolg wordt gegeven kunnen de verzoekers zelf tot die bijeenroeping overgaan op de wijze waarop het bestuur cvereenkomstig ar- tikel 25 de algemene vergadering bijeenroept. Andere algemene vergaderingen worden gehouden zo dikwijls het bestuur zulks wenselijk acht. Artikei 22 De voorzitter van het bestuur leidt de algemene vergaderingen. Ontbreekt de voorzitterresp. diens plaatsvervangerdan wijst het bestuur uit zijn midden een voorzitter aan. Wordt op deze wijze niet in het voorzittersschap voorzien, dan wijst de algemene vergadering zelf een voorzitter aan. Van het behandelde in elke algemene vergadering worden door de secretaris of diens plaatsvervanger of bij hun afwezigheid door een ander door de voor- zitter daartoe aangewezen persoon, notulen gemaakt. Deze notulen worden in de volgende bijeenkomst van de algemene vergadering vastgesteld. De inhoud der notulen wordt ter kennis van de leden gebracht. Besluiten van de al- gemene ledenvergadering dienen door de voorzitter als een besluit van de vergadering te worden bevestigd, bijvoorbeeld: het voorstel is aangenomen. Artikel 23 Alle leden, die niet geschorst zijn, hebben toegang tot de algemene verga- Geldiniddelen Artikel 19

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 242