2e afd. 29 cktober 1981 128 dering. Over toelating van andere personen beslist de algemene vergadering. Ieder lid heeft één stem. Ieder lid kan zijn stern door een ander lid laten uitbrengen, mits de laatste daartoe door hem schriftelijk is gemachtigd. Een lid heeft geen stemrecht over zaken die hem, zijn echtgenote of één van zijn bloedverwanten in de rechte lijn persoonlijk raken. Artike'l 24 a. Voorzover de statuten of de wet niet anders bepalen worden alle beslui- ten van de algemene vergadering genomen met volstrekte meerderheid van stemmen. Blanco stemmen en ongeldige stemrnen wcrden geacht niet te zijn ui tgebracht. b. Stemming over zaken geschiedt mondeling; over personen schriftelijk bij gesloten briefjes. De algemene vergadering kan tot een andere wijzê var: stemmen besluiten. c. Heeft bij een verkiezing van personen niemand de volstrekte meerderheic behaald, dan heeft een tweede. stemming plaats, of ingeval van een bin- dende voordracht, een tweede^stemming tussen de voorgedragen kandidaten. Heeft dan opnieuw niemand dé*voIstrekte meerderheid verkregen, dan vindt herstemming plaats tussen de twee personen die bij de laatste stemming de meeste stemmen hebben verkregen. Komen tengevolge van ean gelijk aan- tal stemmen meerdere personen in aanmerking, dan heeft tussen deze een herstemming plaats. Bij de stemming is verkozen degene die de meeste stemmen verwerft. d. Staken de stemmen over zaken dan wordt het voorstel geacht te zijn ver- worpen. Staken de stemmen over personen dan beslist het lot. e. Het aannemen van voorstellen bij acclamatie is mogelijk, tenzij een stem- gerechtigd lid hoofdelijke stemming verlangt. f. Een êénstemmig besluit van alle leden, ook al zijn deze niet in een ver- gadering bijeen, heeft, mits met voorkennis van het bestuur genomen, de- zelfde kracht als een besluit van de algemene vergadering. Artikel 25 De algemene vergaderingen worden bijeengeroepen door het bestuur. met inacht- name van een termijn van zeven dagen. De bijeenroeping geschiedt docr het plaatsen van een advertentie in de plaatselijke pers, onder vermelding van de te behandelen onderwerpen. Artikel 26 a. Het bestuur is verplicht tenminste éénmaal per jaar met de huurders overleg te plegen betreffende alle zaken die betrekking hebben cp het beleid en het beheer van woningen, zoals het onderhoud, het tref- fen van voorzieningen tot verbetering van de woningen en/of de wocn- omgeving. In een afzonderlijk reglement zal worden vastgesteld op wel- ke wijze het overleg met de huurders en bewon^rs zal plaatsvinden. Dit reglement wordt in overleg met de huurders en bewoners, op voor- dracht van het bestuur, door de algemene vergadering vastgesteld en gewijzigd. b. Vanaf de dag waarop de jaarvergadering wordt gehouden liggen het berede- neerde jaarverslag en de jaarrekening voor alle bewoners ter inzage op een daartoe aangewezen adres, alwaar ook statuten en reglementen ter in- zage aanwezig zijn. cHet bestuur zendt jaarlijks aan de huurders, die gebruik maken van col- lectieve leveringen en diensten, een overzicht van de kosten. - 9 - Bewonersparti ci pati e

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 243