29 oktober 1981 128 Verhuur Artikel 27. a. Behoudens delegatie is het bestuur van de vereniging bij uitsluiting be- voegd de in eigendom van de vereniging zijnde verhuureenheden toe te wij- zen b. Dehuurprijs van elke verhuureenheid wordt door het bestuur vastgesteld met inachtneming van terzake geldende wettelijke bepalingen. c. Nadere regelen betreffende de huur en de wijze van bewoning worden gege- ven bij afzonderlijk huurreglement. Reglementen Artikei 28. Het bestuur draagt zorg voor de samenstelling van het huishoudelijk regle- ment; dit reglement wordt door de algemene vergadering vastgesteld. Elk orgaan van de vereniging kan een reglement vaststellen waarbij het zijn eigen werkwijze regelt. Een dergelijk reglement behoeft de goedkeuring van de algemerie vergadering. Een reglement mag niet in strijd zijn met de wet, noch met de statuten van de vereniging. Statutenwijziging Artikei 29 a. In de statuten van de vereniging kan geen wijziging worden gebracht dan door een besiuit van een algemene v-ergadering waartoe is opgeroepen met de mededeling dat aldaar wijziging van de statuten zai worden voorgesteld. Tussen de dag van oproeping en de dag der vergadering moeten tenminste zeven dagen liggen. b. Zij die de oproeping tot de algemene vergadering ter behandeling van een voorstei tot statutenwijziging hebben gedaan moeten tenminste vijf dagen vôôr de vergadering een afschrift van dat voorstelwaarin de voorgedra- gen wijziging woordelijk is opgenomen, op een daartoe geschikte plaats voor de leden ter inzage leggen tot na afloop van de dag waarop de verga- dering wordt gehouden. c. Een besluit tot statutenwijziging behoeft tenminste twee/derde van de uitgebrachte stemmen. d. Het bepaalde in de leden a., b. en c. is niet van toepassing indien in de algemene vergaderir.g alle leden aanwezig zijn, resp. vertegenwoordigd zijn en het besluit tot statutenwijziging met algemene stemmen wordt ge- nomen. e. De algemene vergadering kan tot statutenwijziging of aanvulling niet be- sluiten voordat de minister, belast met de zorg voor volkshuisvesting, toestemming heeft gegeven tot de voorgenomen wijziging. Tot het doen ver- lijden van die akte is ieder bestuurslid bevoegd. f. Een statutenwijziging treedt niet in werking dan nadat hiervan een nota- riële akte is opgemaakt. Ontbinding van de vereniging Artikel 30 a. De vereniging wordt ontbinden door: - intrekking van de toelating; - een daartoe strekkend besluit van de algemene vergadering; - insolventie, nadat zij in staat van faillissement is verklaard of door - 10 - 2e afd.

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 244