2e afd. 29 oktober 1981 133 AANGAAN VASTE GELDLENING, GROOT f 6.500.000,-- Heemstede, 26 oktober 1981. Aan de raad, Bij uw besluit van 25 juni 1981, nr. 79, heeft u o.a. besloten een kre- diet beschikbaar te stellen voor de bouw van een multifunktioneel sport- komplex aan de Sportparklaan. De in het raadsbesluit bedoelde bijstelling van de plannen heeft inmiddels plaatsgevonden, terwijl Gedeputeerde Staten van Noord-Holland inmiddels hebben laten weten geen bezwaar te hebben tegen de plannen van het multifunktioneel sportkomplex. Over de wijze van financieren hebben wij ons uitvoerig beraden. Een afwe- ging tussen een huurconstructie door middel van financiering door een der- de of zelf financieren door middel van een vaste geldlening valt, gelet op de financiële belangen, uit in het voordeel van laatstgenoemde oplossing. Wij hebben op de kapitaalmarkt bij diverse instanties geînformeerd naar de mogelijkheden om een vaste geldlening af te sluiten. Na overweging van diverse offertes hebben wij ingestemd met de volgende aanbieding hoofdsom f 6.500.000,-- geldgever N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten koers 99 rente 12 looptijd 20 jaar aflossing en rente jaarcoupon opname 3 mei 1982 rendement 12, 5984 Door middel van deze geldlening is de helft van de investering gadekt, Gelet op het overeengekomen betalingsschema met de "turn-key" bouwer kun- nen de termijnen binnen de eerstkomende maanderi worden voldaan. Wij stellen u voor van de aanbieding van de N.V. Bank voor Nederlandsche Cemeenten gebruik te maken door vaststelling van bijgevoegd concept be- sluit. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester A. Buiter, l.s. O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 255