4e afd. 29 oktober 1981 117 VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN "BINNENWEG EN OMGEVING" De raad van de gemeente Heemstede; overwegende dat met ingang van 1 juni 1981 gedurende een maand ter gemeen- tesecretarie voor een ieder ter inzage heeft gelegen het ontwerp-bestem- mingsplan "Binnenweg en omgeving"; dat binnen de daarvoor gestelde termijn bezwaarschriften tegen het ont- werp zijn ingekomen van; 1. Mr. W. van Vugt, advocaat en procureur te Amsterdam, namens F.M. Harms, Julianaplsin 2 alhier en 20 anderen; 2. Mevrouw A.C. Blaupot ten Cate, Kastanjelaan 28, alhier; dai buiten die termijn en wel op 1 juli 1981,'een bezwaarschrift is inge- komen van: 3. J.A.M. MontanusEsdoornkade 15 alnier; dat dit bezwaarschrift op 28 juni 1981 is gedateerd en dat het rekening houdende met de zogenaamde verzendtheorie aannemelijk is dat het bezwaar- schrift binnen de gestelde termijn is verzonden; dat appellant darhalve in zijn bezwaar dient te worden ontvangen; dat de inhoud van de bezwaarschriften als volgt kan woraen samengevat, ter- wijl de bezwaren kunnen worden beantwoord zoals achter de verkorte inhoud is vermeld: 1. MrW. van Vugt, namens F.M. Harms en 20 anderen. Het bezwaar vari de bewoners van het Julianaplein richt zich tegen de wijzi- ging van de besteinming van het Julianaplein in "verblijfsgebied". Reclamanten wensen geen omvorming van het openbaar groen in eer. van de tot de bestemming verblijfsgebied behorende mogelijkhedenaangezien dit een aantasting van hun woon- eri leefmilieu oplevert. In het bezwaarschrift wordt het volgende aangevoerd: a. Een wijziging van het Julianaplein volgt zonder meer uit de met het be- stemmingsplan beoogde doeleinden, z'oals opgenomen in de toelichting. Deze conclusie is onvermijdelijk bij het combineren van de door de raad voor het centrum geformuleerde uitgangspunten met andere in de tcelich- ting opgencmeri uitspraken betreffende de concentratie van parkeerplaat- sen en de kwalificatie van Julianalaan-Julianaplein als toegangsweg. -2-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 38